reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Kurczę chciałam sobie zamówić testy z pink aby mieć na 30stego jak 🩸 nie przyjdzie,przypadkowo zamówiłam 10 testów płytkowych 🙈 nigdy takich nie robiłam i tez nie wiem czy są tak samo spoko jak te strumieniowe,przeszło mi chyba kiedyś na forum ze te płytkowe lubią oszukiwać 🥲 jakie macie z nimi doświadczenia ? Nie wiem czy szybko nie anulować tego zamówienia.
 
Powinnam sobie odciac internety.
Naczytalam sie ze poprawienie morfologii plemnikow jest mocno niepewne i malo mozliwe.
Wiec lipa. placz i zalamka.
Bo in vitro w gre nie wchodzi.
Hej, hej. No niestety prawda jest taka, że parametry są jak sinusoida, ale wiesz ile jest historii poprayw morfologii? Masa. Nie kładź na siebie takiego obciążenia. Mało możliwe? Błagam Cię, te plemniki są wrażliwiutkie jak księżnisie, raz prawidłowych jest 1% a zaraz może być 5%. Głowa do góry <3
A jak czuć to musowanie?
Ej kuźwa ja czułam musowanie macicy!!!! Pisałam dziewczynom na innym wątku, ze czuję w macicy takie uczucie jakby mi powieka latała z braku magnezu :D znaczyło to 💩
 
Kurczę chciałam sobie zamówić testy z pink aby mieć na 30stego jak 🩸 nie przyjdzie,przypadkowo zamówiłam 10 testów płytkowych 🙈 nigdy takich nie robiłam i tez nie wiem czy są tak samo spoko jak te strumieniowe,przeszło mi chyba kiedyś na forum ze te płytkowe lubią oszukiwać 🥲 jakie macie z nimi doświadczenia ? Nie wiem czy szybko nie anulować tego zamówienia.
żadnych kresek na płytkowych pinkach nie widziałam, zawsze prawilna biel
 
reklama
Do góry