reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
nie mówię tego. Ja też dużo nie wiem na temta proga, ale ogólnie taki prog na początku ciąży byłby spoko, ale przy takiej becie to nie wiem... masz bete 2k, ja bym szła na usg, już powinno być widać.
Dokładnie na usg i jak będzie pęcherzyk w macicy a lekarz stwierdzi że prog za niski to może przepisze proga.

Kurde patrząc na pierwszą strone to ten listopad taki dość dość jest w porównaniu z wcześniejszymi miesiącami :)
 
Dziewczyny testy z dzisiaj rana 🥰 dalej w to nie wierze..bo nie mam żadnych dolegliwości bólów jak przy córce... dzisiaj / jutro miała być miesiączka. 13 dni po owu 🤩 nie umiem się cieszyć, no cieszy mnie coś w środku ale rozum mi mowi żeby poczekać do wizyty u gina 🥰

Sooooo!
Chyba Oki?

Dziewczyny mam wyniki!
Kompletnie nie znam się na progesteronie... jest w miarę ok?

Beta 20.11.2022: 104,26
Beta z dziś: 2399,46

Czy to nie jest za mały przyrost?
Dziewczyny gratulacje i zdrowej ciąży dla każdej z was - rośnijcie duże :)
 
Dokładnie na usg i jak będzie pęcherzyk w macicy a lekarz stwierdzi że prog za niski to może przepisze proga.

Kurde patrząc na pierwszą strone to ten listopad taki dość dość jest w porównaniu z wcześniejszymi miesiącami :)
to akurat ma proste wyjaśnienie. Ja dołączyłam do Was w listopadzie, a ja przynoszę szczęście. Tyle w temacie.
 
reklama
Do góry