reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Kosinka ale lipa ☹️ No niektóre testy mają aż za bardzo widoczną kreskę fabryczną😒 Ja się spotkałam z takimi, że miała dobrze widoczne kreski fabryczne jeszcze przed użyciem testu 🙄

Kitsune śliczne bladzioszki 😁 i co Ty gadasz-są ciemniejsze od wczorajszych 😊
Ja miałam tak w donoszonej ciąży, że test zrobiłam 9dpo o 13 stej i była fajna kreska, bladzioch ale dobrze widoczny a rano następnego dnia jaśniejsza była ta kreska i w kolejnych dniach wcale nie widziałam jakiegoś spektakularnego efektu w ciemniejących kreskach 🤷🏼‍♀️ Dopiero od14dpo zaczynały fajnie ciemnieć.
Dzieci mnie obudziły o 5.45🥴 jak tu żyć 🤪
Ale to nie wygląda na kreskę testową, dzisiaj ten sam test jest biały. Oszukał mnie i tyle 😉 tego i mnie jeszcze nie grali, zawsze jak dodawały tu dziewczyn fałszywe wyniki pozytywne to się bardzo dziwiłam i nie mogłam tego pojąć, a teraz i mnie to spotkało. Możecie mi wierzyć, że gdyby była szara to nie było by tematu wczoraj . Złośliwość rzeczy martwych 🤷🏻‍♀️
 
Też bym chciała być budzona tak późno.😅
Ta i co chwilę w nocy budzona przez dzieci, więc to tak jakbym w ogóle nie spała 🤪
Ale to nie wygląda na kreskę testową, dzisiaj ten sam test jest biały. Oszukał mnie i tyle 😉 tego i mnie jeszcze nie grali, zawsze jak dodawały tu dziewczyn fałszywe wyniki pozytywne to się bardzo dziwiłam i nie mogłam tego pojąć, a teraz i mnie to spotkało. Możecie mi wierzyć, że gdyby była szara to nie było by tematu wczoraj . Złośliwość rzeczy martwych 🤷🏻‍♀️
A to na żywo była różowa ta kreska 🤔 bo na zdjęciu ewidentnie szara. Mi się nie zdarzyły nigdy fałszywe testy ale miałam przypadek, że kreska bladziudka wychodziła a po 5 min. znikała bez śladu - testy action
 
Ta i co chwilę w nocy budzona przez dzieci, więc to tak jakbym w ogóle nie spała 🤪

A to na żywo była różowa ta kreska 🤔 bo na zdjęciu ewidentnie szara. Mi się nie zdarzyły nigdy fałszywe testy ale miałam przypadek, że kreska bladziudka wychodziła a po 5 min. znikała bez śladu - testy action
Nie, jest różowa i pojawiła się po nie całych 3 minutach. Dziś na tym samym teście zero kreski testowej, nawet po czasie. Widać gdzie kreska ma być bo jak patrzyłam pod różnym kątem to jest takie oddzielenie ale dziś ewidentnie nie zmieniło koloru, jest poprostu białe.
 
Nie, jest różowa i pojawiła się po nie całych 3 minutach. Dziś na tym samym teście zero kreski testowej, nawet po czasie. Widać gdzie kreska ma być bo jak patrzyłam pod różnym kątem to jest takie oddzielenie ale dziś ewidentnie nie zmieniło koloru, jest poprostu białe.
Masakra🤦🏼‍♀️ Nigdy mi się to nie zdarzyło,choc niejednokrotnie dziewczyny pisały o oszukańczych kreskach... A feee z takimi testami 😒
 
Podejrzewam, że na zdjęciu nie widać ale musicie mi uwierzyć na słowo że na wszystkich są bladzioszki 😍
Na pinku super widać, jednak to są najlepsze testy. Gratulacje!

U mnie 10 dpo i biało. Teraz może zatestuje jeszcze w piątek 🤔
 

Załączniki

  • IMG_7408.jpeg
    IMG_7408.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 83
Kosinka ale lipa ☹️ No niektóre testy mają aż za bardzo widoczną kreskę fabryczną😒 Ja się spotkałam z takimi, że miała dobrze widoczne kreski fabryczne jeszcze przed użyciem testu 🙄

Kitsune śliczne bladzioszki 😁 i co Ty gadasz-są ciemniejsze od wczorajszych 😊
Ja miałam tak w donoszonej ciąży, że test zrobiłam 9dpo o 13 stej i była fajna kreska, bladzioch ale dobrze widoczny a rano następnego dnia jaśniejsza była ta kreska i w kolejnych dniach wcale nie widziałam jakiegoś spektakularnego efektu w ciemniejących kreskach 🤷🏼‍♀️ Dopiero od14dpo zaczynały fajnie ciemnieć.
Dzieci mnie obudziły o 5.45🥴 jak tu żyć 🤪
My dzisiaj pobudka też po 5 :( jedziemy do lekarza na 10:00 i chyba do piątku szykuje mi się praca zdalna z bąbelkiem na chacie...
 
reklama
Do góry