reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Witam, witam. Dziś mój dzień testowania, taka zabiegana ze nie miałam czasu od rana napisać 😃 Test niegatywny, ale @ tez nie ma. Trochę mnie pobolewa tam na dole, lekkie kłucie podbrzusza i tyle. Żadnych bóli jak na miesiączkę. Ale owulacje miałam ok 16dc więc jeszcze teoretyczne mogę być przed. Poczekam, zrobię kolejny test we wtorek, zobaczymy. Chyba że @ przyjdzie wcześniej 😄
 
reklama
Zobacz załącznik 1583970
Hej. Robiłam test na owulację czy to jest wynik pozytywny ?
Moim zdaniem ciutkę. Powtórz jeszcze

Panikuje, głowa pęka ale się szykuje 🤦 naprawdę bardzo ale to bardzo nie chcę tam jechać 😔
Niestety musisz
Zresztą liczę się z tym że mnie odeślą, bo nie mam skierowania 🤷
Ja bylam bez skierowania. Po prostu ciąża i krwawię. I odrazu na oddział mnie zabrali
 
U mnie w lesie nie ma grzybków. Czasem jakiś muchomor lub gąska..
Uwierz mi, że tutaj w tym lesie też raczej zawsze ubogo w grzybki, a tym razem udało się spotkać dużo muchomorów (które najbardziej lubię oglądać bo są takie ładne na tle tych nietrujących🤣) i trochę dobrych też😃 o takich na przykład, więc wróciliśmy cali podjarani i szczęśliwi🙈🙉 i dotlenieni 😄
 

Załączniki

  • IMG-20231111-WA0026.jpg
    IMG-20231111-WA0026.jpg
    177,2 KB · Wyświetleń: 55
  • IMG-20231111-WA0012.jpg
    IMG-20231111-WA0012.jpg
    149,5 KB · Wyświetleń: 46
  • IMG-20231111-WA0021.jpg
    IMG-20231111-WA0021.jpg
    213,4 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG-20231111-WA0024.jpg
    IMG-20231111-WA0024.jpg
    185,5 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry