reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

@Dita_333 Moj bydlak (czytaj brzuch) juz idzie ku gorze, bo zaczynam miec juz problem z oddychaniem, znaczy oddech coraz plytszy :( A pod koniec to fakt, brzuch bedzie szedl do przodu, a plecy beda wygiete w luk, jak widze w miescie tak wygiete kobiety, to zaczynam im zazdroscic, ze to juz [emoji85]
@Weronikakrz figura to byla 15 tygodni temu [emoji85] zobacz na moje udo! Jak u faceta [emoji23] Nigdy nie mialam szczuplych (czy tam smuklych) nog, ale teraz to masakra.. no i dupka tez rosnie, bo majtki cisna i wymieniam na wieksze rozmiary [emoji85]
 
reklama
@Dita_333 Moj bydlak (czytaj brzuch) juz idzie ku gorze, bo zaczynam miec juz problem z oddychaniem, znaczy oddech coraz plytszy :( A pod koniec to fakt, brzuch bedzie szedl do przodu, a plecy beda wygiete w luk, jak widze w miescie tak wygiete kobiety, to zaczynam im zazdroscic, ze to juz [emoji85]
@Weronikakrz figura to byla 15 tygodni temu [emoji85] zobacz na moje udo! Jak u faceta [emoji23] Nigdy nie mialam szczuplych (czy tam smuklych) nog, ale teraz to masakra.. no i dupka tez rosnie, bo majtki cisna i wymieniam na wieksze rozmiary [emoji85]
U mnie majty tez już z s na m wchodzą :) myślałam ze tam się jakoś nie będę powiększać a zaczęły nagle poprzednie maty cisnąć:p
 
20+1 [emoji4]
_20180711_150808.JPG
 

Załączniki

  • _20180711_150808.JPG
    _20180711_150808.JPG
    28,7 KB · Wyświetleń: 511
Tak was czytam że większe majtusie a ja się do M śmiałam ze mi zeszlo z pośladków przez brak przysiadów z obciążeniem a weszło w brzuch hahahhahaha

Tutaj 22t6d

A i moja cera poprawiła się o 90% .Zapominałam o tym wspomniec

Igorowelove śliczna piłeczka!! Już 25tydz. Ja pierdziele ..ale leci ...
 

Załączniki

  • IMG_20180709_230914.jpg
    IMG_20180709_230914.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 158
reklama
Do góry