reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowa Mama u ginekologa:)

Dziewczyny podobno facetom nie mozna powiedziec Kochabnie zrob to i to tylko kOCHANIE DZIS MA BYC TO I TO ZROBIONE ONI JAK DZIECI POTRZBUJA WYRAZNYCH I KONKRETNYCH KOMUNIKATOW!! wiec pomysl doskonaly a Ptys juz ma uzmyslowione ze nie pospi sobie bo np. moja polozna ze szkoly rodzenia mowi ze ty karmisz piersia to facet chodzi z dzieckiem zeby mu sie odbilo ty wstajesz do karmienia od wastje do kupy ty gotujesz jedzonko on kapie nosi lub troszczy sie o wasza dzidzie i tak w nieskonczonosc nie da sie zebysmy zrobili wszytko pozatym taki podzial to podobno doskonale spoiwo dla rodziny ... co wy na to? Goralka a jak tam cwiczycie?
 
reklama
goralka lucyann macie bardzo fajne panie polozne ze szkoly rodzenia :-)
dobrze jakby nasi mezowie choc troszke sie do tego stosowali :tak: zobaczymy jak moj mily sie zachowa jak pojawi sie drugi maluszek w naszej rodzince :confused:
 
Dziekuje prezkaze!
Dziewczyny czy was teraz tez tak czesto na wizyty zapraszaja ja mam co 10dni spotkanko i tak podobno do konca i jeszce badania mnie dopadly wymazy i inne paskudztwa a fuj nie lubie klucia!!:no:
 
ja mam wizyty co 4 tyg jak narazie :dry: no i badania
teraz mam wizyte na 23 i przedtem musze zrobic badania mocz krew :-p tez nie lubie klucia brr...
 
Ja wczoraj miałam wizytę i teraz będę miała co dwa tygodnie, ale mam extra wizytę za tydziń, bo chcę rodzić w wodzie i w ramach informacji spotykam się z położną, więc do 38tyg będę mieć co tydzień, ale badań nie muszę robić

pojawiły się u mnie od przed wczoraj skurcze przepowiadające, niebolące 30sekundowe he he wszytko jak w książce, mała dosyć nisko ale nie za nisko więc dziewczyny juz niedługo chyba i na naszym wątku się zacznie rozdwajanie:tak:
 
Woooow maja33 :szok: , faktycznie niedługo może będziemy cieszysię z pierwczego dzidzia na listopadowych mamach, tylko daj znać ;-) gdyby co.....

Ja jak dotychczas miałam co miesiąc wizyty u gin, wczoraj miałam kłucie brrr...., a w czwartek będzie wizyta z usg :-) , więc się okaże kiedy mam przyjść ponownie.
 
A wlasnie Cynamonka umilkla a ona najwczesniej miala ochote sie wykluczyc nie pisala nic czy moze juz a moze ja wczesniej do spzitala nam polozyli? nie chcialabym czekac na porod w szpitalu oj nie :sorry2: :confused2:
 
moja siostra jak rodziła to poszła do szpitala 30 października z rozpoczynającą się akcją porodową /tak orzekła pani dr/ a urodziła 8 listopada. tragedia. ostatnio dała mi przeczytać jej pamiętnik z tych dni, z porodu i okresu po porodzie...Boże broń od takiego wyczekiwania, ja tak nie cierpię szpitala a miałam przyjemność poleżeć trochę tam w czasie ciąży i wspominam to gorzej jak przymus pójścia na zwolnienie lekarskie...
 
Dziewczynki, melduje ze jestem i na razie pojedyncza. Dosc niespodziewanie musialam wyjechac do Szczecina i tu nie mialam dostepu do internetu. Jutro tez ide na wizyte i zobaczymy, co powie Pani doktor. Moze trzy, może dwa tyg. do finalu. W kazdym razie nie opuszczam Was
 
reklama
Do góry