reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowa Mama u ginekologa:)

Musisz zaobserwować czy jeszcze będziesz tak plamić, jeśli nie ustanie i jest to w formie krwawienia to lepiej jedź do szpitala.
Może to tylko ten czop o ile Ci jeszcze nie odchodził, ale on ma gęstą formę o różnym zabarwieniu, coś jak galaretowaty śluz i moze odejśc troche wcześniej przed porodem.
Bo jeśli krwawisz to nie czekaj tylko się zbieraj, bo może się zaczyna, a pisałaś jeszcze coś o skurczach, więc może sie zaczyna :szok:
 
reklama
to sluz podbarwiony na rozowo...ogladalam go dokladnie bo jakby byl brazowy to bym nawet nie myslala bo taki moze byc po badaniu wewn. ae ten ejst rozowy ze hej.
No nic... trza czekac i lookac ;-)

A u Ciebie? cisza? ale sie bawi maly z Toba w chowanego ;-)
 
Rany, dziewczyny, ale dzisiaj cisza...czyżbyśmy tylko ja z Emomadzią zostały na "placu boju"??
Właśnie wróciłam od położnej. Zaproponowała nieśmiało badanie szyjki, na co ja z entuzjazmem się zgodziłam. Mam rozwarcie na palec. Połozna z radością pukała Małą w głowę i cieszyła się jak tamta reagowała...hihiiih. Mnie trochę bolało, więc nie byłam taka szczęścliwa jak one dwie.. :-D
Mam nadzieję, że chociaż ja zmieszczę się w tych 5% rodzących w terminie. Trzymajcie za mnie jutro kciuki....
A wiecie, że dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Życzliwości?? Jeśli, któraś rodziła dzisiaj, to piękny dzień!
 
u mnie nic pomimo tego ze dzisiaj termin chociaz dzien sie jeszcze nie skonczylrano cos bialego mi wylecialo jakies chyba oplawy zero skurczy mialam dzisiaj gosci kolezanki i ladnie mnie nastraszyly tak zaczely pierniczyc ze w koncu je opieprzylam bo mialam dosc sluchania o kleszczach kladzeniu sie przez lekarzy na brzuchu normalnie tragedia
 
Ewa-pewnie czop Ci wyłazi..POnoć jak podbarwiony krwią to poród w ciągu 24 godzin. trzymam kciuki, może obie będziemy sie darły w tym samym czasie, tylko w innych częściach Europy...:-)
 
oby oby ja juz dzisiaj nawet moge chociaz musze sie przyznac ze troszke mnie tchorz oblecial ale jak juz bedzie w trakcie to bede zadowolona i niepokoj odejdzie teraz to kontroluje ruchy malego rusza sie wiec wszystko oki
 
no to teraz moja kolej..... dzisiejsza wizyta u ginki
Jestem otwarta na 3 cm i z miekka szyjka. jezeli nic sie nie stanie do niedzieli to o 5 rano w niedziele mamy sie stawic w szpitalu- 2 dni przed terminem.... i jedziemy z koksem hihihi Ameryka- wszystko wg grafika ! Wprawdze lekarka dala mi do zrozumienia ze raczej do niedzieli nie doczekam .... ale zawsze to dobrze wiedziec ze stanie sie tego i tego dnia o tej i o tej godzinie....
Mala wazy 7.12 funta czyli okolo 4 kilo..... eeee mam nadzieje ze lekarka nieco przesadzila i dzieciatko nieco mniejsze :)
 
wow kawal baby u ciebie w brzuszku moja paula wazyla 3900 i wcale tak trudno mi sie jej nie rodzilo podobno latwiej rodzi sie wieksze dzieci
 
reklama
Ewunia oby oby..... jakos sobie tego nie moge wyobrazic ale co mi tam..... nie ja pierwsza nie ostatnia prawda? Oby do niedzieli.... wiecie z jednej strony taki "grafik" to dobra rzecz.... juz planuje- niedziela 5 rano szpital- pewnie 12h porod czyli do 17 wiec w poniedzialek o 17 mnie wypisza (tutaj tylko 24h trzymaja jesli bez komplikacji) pewnie we wtrorek bede juz do was pisac jak i co.... i mam nadzieje ze juz wszystkie bedziemy sie dzielic pozytywnymi info :)
 
reklama
Do góry