reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Nie wiem co powiedzieć na tą waszą dyskusje. Ważne ze zdrowe, że nie ma komplikacji i ze nadrobilo.
ja leżałam z kobietą, która urodziła dziecko w 38,a ważyl 1900. Nawet na ręce wziąść nie mogła.
Trzeba się cieszyć i dziękować ze jest ok.

U nas ciągle coś z noska leci, ale nawet nie wiem czy zęby jakieś są bo do buzi nie da sobie zajrzeć.
Kupki wróciły do normy narazie.
Na dwór wychodzimy mało bo pada. Pogoda straszna. Ale Czego się spodziewać skoro Listopad.
Po zmianie czasu chodzimy spać dalej o 21, w lato będzie starsza to będzie Chodzić spać i tak później.
Mała kręci się w kółko, chodzi do tyłu i kota zaczepia zabawką na sznurku
 
reklama
Moje dziecko 32tc
960g i 10pkt. Teraz wazy ok 8kg i jest zdrowy, nie choruje i rozwija sie dobrze. Nie ma co sie obwiniać bo przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Ale każdy przeżywa po swojemu.
Malaja, ja Cie troche rozumim bo mi często "dziwnie" patrzyli na dziecko jak był mały. A jak chodziłam z nim na pierwsze spacery to pewnie myśleli, ze wariatka pusty wózek wozi ;)
Mi bylo trochę łatwiej bo koleżanka urodziła tez hipotroficzke 560g i miałam od niej duze wsparcie i od innych mam wcześniakow.
NaNa, dziwi mnie to, ze z powodu wagi ta kobieta nie mogła trzymać dziecka. Ja swojego przytulałam jak ważył ok 1 kg. Jak wyszliśmy do domu ważył 1.800kg I tez wyjątkowo puścili takiego małego bo nie było przesłanek, żeby go trzymać w szpitalu.
Także dziewczyny, małe nie znaczy, ze nie silne i zdrowe a wręcz przeciwnie jak więc po naszych dzieciach :)


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas po zmianie czasu spanie o 19 :) a właściwie już o 18 sie pokłada. Pobudka 6-6:30. Trochę mi to zdezorganizowalo grafik, także się przestawiamy pomału.
Młody od jakiegoś czasu " jęczy" całymi dniami. Nic nie da mi zrobić. Nawet spacery bywają ciężkie. Nie wiem czy się martwić czy po prostu przeczekać. Może znowu zęby..

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis dalam mlodemu mojej owsianki z bananem na mleku krowim. Smakowała mu. 10.11 konczy roczek i chce mu pomału
Urozmaicić dietę. Tylko sama nie wiem od czego zacząć, chyba zacznę od pulpecików.
Któraś z Was robiła rybne pulpety? Zrobiłabym ale jakoś nie wiem z jakiej ryby najlepiej.


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olcia jak się urodził to jej go nie dali, nie wiem czemu. Później już go brała i sama karmiła, ale na sale go nie dostała, a wyjście do domu gopiero jak przekroczył wagę 2kg
 
Olcia jak się urodził to jej go nie dali, nie wiem czemu. Później już go brała i sama karmiła, ale na sale go nie dostała, a wyjście do domu gopiero jak przekroczył wagę 2kg
A nie no, ze na sale go nie dali to rozumiem. U nas tez wypuszczali przy 2kg. Tylko nas tak puścili bo było wszystko ok. A wczesniakow tyle, ze juz miejsca im brakowało.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wasze maluchy tez maja 1 drzemke w ciagu dnia?

Moja po zmianie czasu zasypia 19 :/ a wstaje o 5-6 :/ Moze sie przestawi :p

Mleko krowie na razie daje do plackow, ale to od czasu do czasu. Samego nie chce dawac, moze do 2 roku zycia uda nam sie :)
 
reklama
Moja przeważnie jedna po 13.
Zasypia o 21, o 7 daje jej mleko i spi dalej do 9:30 gdzieś.
Mleko,jeszcze trochę, narazie nie mam ciśnienia :)
 
Do góry