reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Sorry Wnuczka ale tego się czytać nie da. Moja urodziła się 2800 a teraz ma 7 kg. To ja już chyba powiesić się muszę skoro nie można sobie wybaczyć tego, że dziecko jest małe. Nosz kuźwa...różni są ludzie. Ja tam wole małe niż wieloryba
 
reklama
Bo wszyscy mysla,ze jak dziecko nie ma 3500 jak w ksiazkach pisza to juz jest zle. Wiadomo,ze jak jest za malo jak i za duzo to moze byc cos nie tak ale skoro dziecko malo wazylo a urodzilo sie zdrowe to w czym problem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w nastepnej ciazy moga sie dziac takie cuda,ze mala waga bedzie najmniejszym problemem a moze i byc ciaza ksiazkowa. Jest tyle mozliwosci,ze nie ma sie co zastanawiac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masełko we wszystkim masz racje...ale...
Przykro się robi jak na każdym kroku słyszę, ze mam małe dziecko, że jest taka drobna, że ile to ona ma i ile waży, a tu na forum czytam, że ktoś "nie może sobie wybaczyć, że dziecko urodziło się małe..." I ktoś przeżywa największy dramat życia bo dziecko przy urodzeniu miało wagę w dolnej granicy NORMY!!! I odwieczne pytanie DLACZEGO???
Zamiast docenić, że dziecko jest zdrowe!!!!
Ja za zdrowie mojego dziecka dziękowałam każdego dnia przez kilka pierwszych miesięcy jej życia bo moje dziecko MOGŁO być chore, a teraz czytam, że powinnam zadawać sobie pytanie co zrobiłam nie tak, że jest MAŁA!!!!
Tak jakby nie było większych problemów.
 
No dokladnie rozumiem co masz na mysli. Ja naprawde bym sie nie zastanawiala nad tym, ze dziecko mialo niska wage skoro wszystko inne bylo ok. Jest tyyyle roznych innych powaznych rzeczy, ktore moga sie zdarzyc. Po dwoch stratach mialam patologie ciazy w malym palcu:-) Wiec wybaczcie ale martwienie sie niska waga troche

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry