reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
U nas średnio 3 x 180 czasami cztery głównie w nocy i rano w ciągu dnia tylko wtedy gdy pora drzemki złączy się z pora jedzenia i jest zbyt śpiąca żeby zjeść łyżeczka...
Kończymy z dietą... wreszcie jutro będziemy jeść normalnie...
 
Dzisiaj byłam w sumie przypadkowo w pepco i kupiłam małej kombinezon na zimę bardzo fajny ładne kolory... niedrogi.... I tak zamierzała kupić i kombinezon i osobno kurtkę lu kurtkę plus spodnie na szelkach... nie wiem co będzie praktyczniejsze..
 
W.zqiazku z tym ze zjada mi kolo 600 ml mleka dziennie czyli są trzy posiłki mleczne do kaszek tylko czasami dodaje mleko.... jak zje go mało danego dnia....
 
reklama
Ja jeszcze się nie rozgladalam za takimi misiowatymi kombinezonami na jesień, ale jak mówicie ze juz są to poszukam :).

Ja mam dużo leginsow dla malej i tak się zastanawiam z czym to jeszcze łączyć, rajstopy pod spód? Nie wiem jak to by wyglądało hehe.
 
Do góry