reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
I jeszcze pytanie odnosnie biegunek. Mlody robi mi ostatnio plynne zolte kupki z bialymi grudkami. Robi i normlne i ze 2x dziennie takie wlasnie. Przy tym zachowuje sie normlnie je normalnie i pije. Tempwratura tez ok. Niepokoi mnie to. Nie wiem czy to od zebow moze byc?. Chyba powinnam sie z nim wybrac do pediatry....
 
Hej
my po wizycie u kardiologa i jest ok :-) Młoda juz zdrowa tfu tfu. Nie chce jeść owoców od kilku dni i moich zupek!!!! Olcia aa 2 kupki to chyba jest ok. Oni teraz Raczkują i wszystko do buzi biorą no i żeby idą. Moja robi ok 3. Póki nie ma śluzu i krwi to jest ok.
Masakra jaka piękna pogoda !!!!
 
U nas tez były kupki jak jajecznica z grudkami, ponoć są ok i nie ma się czym martwić.
Ja czasami daje zwykła zupke,bez mięsa, nawet na mięsie nie gotowana. Dziś np krupnik*
 
Ja kupiłam właśnie 80 bo nie było innego a bardzo mi się podobał... stwierdziłam ze I tak wygląda na strasznie duży... w domu przymierzylam i nogi i ręce trochę za długie... nie wiem czy pochodzi cala zimę... ale za takie pieniądze uważam ze warto... nawet jeśli miałabym założyć tylko kilka razy... jest raki śliczny ze będzie dla kolejnej cory... jak nie to ktoś dostanie w prezencie...
 
U nas przy wirus ie było po 10 żółto zielonych kupek w postaci śluzu... obecnie 2-3 dziennie raz prawie normalna kolejna zolta wo dni sta z grudki mi... apetyt cały czas dopisywal... tylko dzisiaj ostatnio zjadła o 15 tak 250 zupy potem kilka paluszków...I do tej pory nic śpi i nie chce mleka możliwe ze tak bardzo na jadła się zupa... bardzo się martwię... wypiła butle picia i śpi juz godzinę... mleka dalej nie chce...
 
Hmm...to moze nie powinnam panikowac z powodu tych kupek skoro wszystko inne jest ok. Kurcze mam dylemt. Bo do lekarza isc a tam inne badziewie zlapie..
 
U nas przy wirus ie było po 10 żółto zielonych kupek w postaci śluzu... obecnie 2-3 dziennie raz prawie normalna kolejna zolta wo dni sta z grudki mi... apetyt cały czas dopisywal... tylko dzisiaj ostatnio zjadła o 15 tak 250 zupy potem kilka paluszków...I do tej pory nic śpi i nie chce mleka możliwe ze tak bardzo na jadła się zupa... bardzo się martwię... wypiła butle picia i śpi juz godzinę... mleka dalej nie chce...

Moj mlody tez czasem nic nie chce zjesc pp obiedzie. Teraz daje mu zupki tak max 250ml bo potrafil sporo wiecej chciec a potem nieglodny a w nocy sie domaga.
 
reklama
Pediatra na same oględziny i tak nic nie powie skoro wszystko w normie(wygląd,temp.,jedzenie), może zleci badania. Nie wiem jak jest u Was, u nas czasem jak pójdę sama to da zlecenie na mocz/krew(żeby się nie zaraził). Tylko czy to na pewno jest coś nie tak, żeby go kłuć?
 
Do góry