reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja ogólnie mam w planach kupić, parowar. Żeby robić jedzonko na parze. Bo gotowanie wszystkiego w osobnych garnkach mnie dobija. A tak trzy poziomy na jednym mięsko/rybka, na drugim warzywko(typu marchew/brokuły/kalafior/itp, a na trzecim ziemniaki.
A zupy będę gotować, np jedną na dwa dni . Bo my przeważnie jemy ryż, z kurczakiem.
Bo po roku tego mleka w tej diecie juz tyle nie ma, a ja nie bardzo będę miała czym zastąpić te posiłki, bo są u nas co 3 h i jeśli nawet zostawię o 7 i o 21 mleko to jeszcze zostają 4 posiłki. Wiec będzie trzeba zrobić tak ze o:
10:00 śniadanko (tak jak teraz kanapka/jajo/twarożek/ i jogurt /owoce, potem wprowadze budyń na mleku lub jeszcze coś)
13:00 była by zupa
15:00 drugie danie
18:00???? Jeszcze nie wiem co, bo na owoce za późno, może czasem! kaszka albo jakiś kisiel/budyń/jogurt, musze jeszcze poczytać o tych podwieczorkach, żeby 3h ją trzymało
 
reklama
Sliwka do kaszki za bardzo nic nie dała.
A zastanawiam się nad podaniem ogórka zielonego, pomidora. Dajecie juz? Można?
 
Hej. Dawno mnie nie bylo. Bylismy z malym nad morzem na 3 dni. Morzem mlody zachwycony ale podroz tragedia. W tamta strone wyjechalismy na noc z mysla ze bedzie spal cala podroz, nic bardziej mylnego. Co pol godziny postoj. Jechalismy 12 godzin ze slaska. Teraz wyjechalismy o 5 rano i tez maly marudzi ale jedzie sie o niebo lepiej. Ja pomidorka takiego z pola podaje, , Antek lubi i nic mu nie jest. Nad morzem probowal lososia z pieca i bardzo mu smakowal. Ale on bardzo lubi ryby . Wspolczuje chorob Waszym dzieciaczkom. Napisze wiecej jak bedziemy w domu.:-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
U nas tez nowoce ok16_17 i rano.
Z tymi posilkami jakos slabo. Na razie rano 2x mleko i wieczorem mleko/kasza. Obiad i jogurt z owocami/kisiel/serek i owoce/budyn. Ciezko z tym drugim sniadaniem, szczegolnie jak jestesmy poza domem.
NaNa ja mam garnek do gotowania na parze jednopoziomowy i wkladam razem wszystko. Ja od lat warzywa robie tylko na parze bez soli. Moj maz dzieki tem nauczyl sie jesc warzywa a mlody tez zajada ze smakiem, szczegolnie fasolki wszelkiego rodzaju.
 
Jak znajdę ten artykuł to napisze go.
Olcia ty robisz ten budyń na mm czy juz na normalnym?
U nas burza :( a my jutro jedziemy na wieś.
Dziś byliśmy po za domem w porze drugiego śniadania, to dostała kaszkę.
 
reklama
Do góry