reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
NaNa, nie ryzykowalabym bez dokumentow. Nigdy nic nie wiadomo...
Ja tez planuje wyrobic mlodemu dowod lub paszport. Mamy fajne polaczenia lotnicze i chetnie bysmy sie wybrali na weekend gdzies. Zastanawiam sie tylko jak sie lata z malymi dziecmi, czy trzeba miec nosidelko i co z wozkiem. Ale to pewnie na jesieni, bardzo bym chciala przynajmniej...uwielbiam latac samolotem.

My dajemy tylko wode. Mlody chetnie pije wiec nie ma problemu.
 
Ja daje kompocik czyli mocno rozcienczony soczek własnej roboty...
Bez paszportu ja bym nie ryzykowała...
Dzisiaj na spacerze spotkałam koleżankę z córką która ma 13 miesięcy ważą tyle samo... jest trochę wyższa ale szczupłej sza... chodzi dokładnie tak jak Nadia za dwie rączki lub sama przy wszystkim nawet przy ścianie... nie mogła uwierzyć że moja Nadia ma tylko 8 miesięcy... a sprawna jest jak jej córa... tylko troszkę mniej sie chwieje...
 
Moja Nadia ostatnio położyła się w wannie i dała umyć jakieś trzy miesięcy temu dopóki sama sztywno nie siedziała... kładł am ja na leżaku zabawki w reku i było ok ale tylko do czasu gdy sama nie zaczęła siadać i wstawać jednocześnie... musze kupić jakąś mate do wanny żeby się nie ślizgala... I koniecznie fotelik do samochodu z funkcją leżenia a to niestety spory wydatek bo tak jak nosidełko kupimy z maxy cosy...
 
My mamy wanienke z wizerunkami misiow i moj mlody je dzis odkryl... sa za jego glowka jak lezy. Probowalam go myc w pozycji na czworaka i jak je zobaczyl to probowal sie do nich dostac skaczac :O
Kiedys mi dal nura jak go mylam w ten sposob, tylko nie czworakowal a go trzymalam i mi zrobil nura do wody. Nie wiem jak i kiedy bo wody bylo naprawde malo. A sie zachlysna i byl mega stres. A dzis jeszcze kombinowal zeby sie na brzuch przekrecic.
A gdzie przewijacie dzieci? Ja mialam przewijak na lozeczku ale przewijm go teraz tylko na naszym lozku. Kolezance dziecko spadlo kiedys z przewijaka...
 
Moja pełna po kafelkach. Pije soki bobofrut rozcieńczone z wodą.
Szyjkę najłatwiej umyć jak bobas leży na brzuchu.

Muszę się pochwalić że w ciągu tego tygodnia moja mała zaczęła raczkować, klękać, siadać i wstawać :-) Nareszcie
Chyba w ogóle zaliczyła skok rozwojowy, bo jeszcze nabyła wiele innych umiejętności
 
Reni84, gratulacje! :)
Moj Mikolaj dzis skonczyl 8 miesiecy :) i z wielka radoscia obserwuje jego postepy :) cierpliwie czekam na siadanie, raczkowanie itp. Dzis powiedzialam mezowi ze musimy opuscic lozeczko na najnizszy poziom, wysmial mnie...to mu zademonstrowalam co moze sie stac i od razu zmienil zdanie. Mam nadzieje, ze jutro je opusci.
 
Moja pełna po kafelkach. Pije soki bobofrut rozcieńczone z wodą.
Szyjkę najłatwiej umyć jak bobas leży na brzuchu.

Muszę się pochwalić że w ciągu tego tygodnia moja mała zaczęła raczkować, klękać, siadać i wstawać :-) Nareszcie
Chyba w ogóle zaliczyła skok rozwojowy, bo jeszcze nabyła wiele innych umiejętności
Moj mial dokladnie tak samo. W ciagu tygodnia raczkowanie,potem siadanie i wstawanie w lozeczku.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry