reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Miniaaa zazdroszczę wyjazdu.
Mała chodzi bez czapki, tzn. zakładam opaskę lub kapelusik ale i tak ściąga. Więc z domu wyjeżdża z gołą głową. Wodę pije z butelki, z niekapka nie może załapać. Lubi za to z butli z dziubkiem. Chrupki daję ale zazwyczaj je 1 taką długą.
 
My jutro jedziemy na wieś, na prawie tydzień. Same, pakowania ze szkoda gadać.
Łóżeczko turystyczne pozyczylam, materac musze wziąć.
Kupiłam mały basenik, będziemy testować.

A dziś na spontanie pojechaliśmy na basen, szał normalnie, tak się małej podobało, nóżkami na zabke próbowała pływać.
Ja narazie pić daje z butelki, Niekapek chce tylko gryźć. Musze kupić z silikonowym dziubkiem to może załapie.
A po basenie zaczęła mówić "mammma, ma ma, mama, maaaaaa, mamamama ", aż w buzi zaschnie :p.
 
Antos jadl chrupki ale ostatnio mu nie smakuja, za to zachwycil sie malinami i papierowkami, ktore uwielbia. Ja staram sie zakladac czapke choc mu sie to nie podoba, ale jak jest w poblizu maz to zawsze chce mu zdejmowac :-). Wlasnie moj nie za bardzo pije, po prostu nie umie. Pare razy pocisgnie i domaga sie piersi. Juz nie wiem jak go oduczac :-(.Dzis kupilam mm i bede powoli chciala go przyzwyczajac. Te smoczki ktore mial w tych butelkach na start sie nie nadaja chyba. JAK myslicie z czego go uczyc bo nie mam pojecia.
 
Gratuluję z waszym maluszkom wszystkich postępów...
u nas przewijanie od miesiąca tylko w pozycji stojącej nie ma możliwości położenia hej na plecach... przewijakiem używałam może przez 5 miesięcy potem nasze łóżko a teraz przy łóżku lub przy łóżeczku zależy gdzie stanie...
 
Cały czas coś zakładam na główkę zależy od pogody kapelusz czapka lub opaska na uszy... wiatr często wieje do tego dekoracyjne ślicznie wygląda w tych opaska ch nam chyba ze dwadzieścia w różnych kolorach dodatkowo wpinam tez spineczki kolorowe do białych opasek zęby pasowały do każdego stroju....
 
IMG_20160712_212445.JPG
IMG_20160712_212329.JPG
IMG_20160712_212445.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20160712_212445.JPG
    IMG_20160712_212445.JPG
    630,6 KB · Wyświetleń: 236
  • IMG_20160712_212329.JPG
    IMG_20160712_212329.JPG
    339,6 KB · Wyświetleń: 225
reklama
Do góry