reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
my co prawda dopiero powoli rozkręcamy się z jedzeniem (baardzo powoli - na razie bierze do łapki i ma minę "co to kurna ma być?!") ale widziałam fajne pomysły na zrowe posiłki dla maluchów na alaantkoweblw.pl , wiadomo, zawsze można sobie pod siebie modyfikować ;)
 
Macie juz obniżone materace w łóżeczkach? My jutro planujemy
 

Załączniki

  • FOT38E0.JPG
    FOT38E0.JPG
    170,3 KB · Wyświetleń: 48
Relepka ja bym nawet na chwilę nie włożyła do łóżeczka na Twoim miejscu pochyli się do przodu i może wypaść...
My opuścili my łóżeczko jakieś półtora miesiąca temu jak Nadia miała niecałe pół roku i pierwszy raz stanęła...
Dzisiaj włożyła ja dosłownie na minutę do fotelika cały czas przy niej siedząc nie przypielam pasami kręciła się i w pewnej chwili stanęła w foteliku serce mi stanęło... jak to możliwe...
 
Relepka super ten Twój SuperMen :) i chyba wysoki.
My nie mamy ani jednej nocy zaliczonej w łóżeczku, będę zaczynać jak wrócę do domu. Moja mała juz klęczy na kolanach a rączkami trzyma się czegoś wysoko, boje się ze wstanie.
Juz mówiłam ze dla pilota zrobi wszystko, Dzis nawet ja nie byłam przeszkodą, przeszła przeze mnie i... poszła dale, aż do pilota.
 
Dziś przespala od 20:10 - 6:20. Mama moja mówi ze za długo a wy jak myślicie? Będzie głodna wstanie czy powinnam w nocy dać mleko?
 
A mam pytanie jak np jest pora obiadu a jesteście u lekarza i nie ma jak podać zupki to w tym miejscu dajecie mleko?

Na razie daje mleko ale zaczne brac ze soba sloiczki.

Dziś przespala od 20:10 - 6:20. Mama moja mówi ze za długo a wy jak myślicie? Będzie głodna wstanie czy powinnam w nocy dać mleko?

Jak bylismy u pediatry to mowila, ze max 8h bez jedzenia. To bylo jak mial 5,5 miesiaca no i to wczesniak z niska masa urodzeniowa to moze co innego...
Potrafil mi spac wtedy po 10-12h :O
 
reklama
NaNa8 jutro będzie miał 7 miesięcy, siedzi, nie raczkuje, raczej pełza już chyba od miesiąca, raczkowanie mu się rzadko udaje

zazdroszczę tak długiego spania córci, sama bym chętnie tyle pospała
 
Do góry