reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Reni fotelik mam ten sam co Ty i moja mała tez bardzo się poci...

Pielęgniarka przyszła raz bez zapowiedzi jak mała skończyła 4 miesiące...

Musisz bardzo uważać bo moja mała z takiej pozycji zrobiła FIKOLKA fo przodu po prostu wybiła się do przodu...

Jeśli chodzi o gluten to w ogóle o nim nie myślałam jak mała skończyła 4 miesiące zrobiłam jej manne z jabłkiem jakieś 130 ml pol miseczki i zjadła nie biło żadnego wprowadzania po łyżeczce dziennie... obecnie zjada trzy cztery takie miseczki dziennie po 250 ml zależy czy wyrobie się w czasie z de serem. .. rano i przed spaniem manna potem obiadek i deser... plus mleko dzisiaj 200 w ciągu dnia i 200 na noc... trochę dużo ale kolejne zęby wyszły i nadrabia... je co 3 I pół a nawet cztery godziny...
 
Manny nie gotuje kupuje błyskawiczna wrzask wlewam di miseczki tak jak 100 ml dosypuje po trochu manny mieszam jak jest gęste dodaje pokrojone jabłko gruszke lub truskawki blender uje i na koniec 3 miarki mm wszystko mieszam i gotowe w 3 minuty bez gotowania...
 
Ja podaje wszystkie soki swojej roboty malinowy sliwkowy truskawkowy wiśniowy agrestowy i z czerwonej porzeczki sprawdzam tylko czy nie jest uczulona za pierwszym razem podaje bardzo rozcienczam... potem mocniejsze. ..​
 
Chodzi do Was środowiskowa albo jakaś pielęgniarka? U mnie była dziś bez zapowiedzi. Pyta o jakieś podstawowe Rzeczy i pewnie patrzy na warunki

Polozna bywala u nas czesto na poczatku, przez kilka tygodni co tydzien, a teraz dzwoni czasem albo ja zadzwonie.
Pielegniarki nie bylo. Tyle ze my na wizyty do pediatry raz na miesiac, poltora chodzimy i nasza srodowiskowa tam nas widuje :)
 
ja bym nie wpuściła poprosiłabym żeby się najpierw umówiła. hehehe...

mój mały tymi swoimi ząbkami skubie chlebek żytni :-) daję mu piętkę i wcina :-)
 
mój mały tymi swoimi ząbkami skubie chlebek żytni :-) daję mu piętkę i wcina :-)
Moja ma dwa na dole i tez lubi pietke :D przewaznie dajemy jej jak sami jemy sniadanie,bo patrzy sie na nas.

A co do poloznej to nie byla jak sie córa urodzila, teraz nikt nie przyszedl. Maja prawo tak przyjsc bez zapowiedzi?
 
reklama
Ani nie wiem. Ale przyszła to wpuściłam. Mają taki grafik na ilość przyjść u nas.

Zębów nie ma ale skórkę z chleba daję juz dawno, ostatnio nawet jabłko w kawałku.
A dziś pierwszy raz zjadła morele, jabłka i banany ze słoiczka pół dużego ok80. Mam nadzieje ze nic jej nie będzie :p
A jechałyśmy na wieś dzisiaj, cała mokra była w tym foteliku ale 3h drogi.
 
Do góry