reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

czytam ostatnio książkę "Bobas lubi wybór" i tam właśnie autorka pisze, że ryzykiem wczesnego rozszerzania diety jest rezygnacja z mleka przez dziecko na rzecz innych produktów, a do 6 mca tylko mleko jest w stanie zaspokoić potrzeby kaloryczne i witaminowe dziecka (a jak opije się sokiem, naje warzywami/owocami/kaszą to więcej mleka nie zmieści). I obojętne czy chodzi o mleko modyfikowane czy kp. A jest tu jeszxcze ktoś kto nie rozszerza diety? Nasz mały przybiera ekspresowo a nie mam pojęcia ile razy je w ciągu dnia. Kupy dalej rzadko ale bez problemów, więc się nie martwię. Waży 8800g i wyrasta z rozmiaru 74. Jest nieźle ;)
 
reklama
Moja niestety nie wkłada jeszcze stopek do buźki. Ale ona zawsze nóżki ma ubrane a jak tylko ma gole to odrazu je łapie itp
 
reklama
Wiem, wiem dlatego wszystkie kaszki robie sama używam manny błyskawicznej albo jeczmiennej i jaglanej...
Dzisiaj moja mała zjadła 550 ml mleka plus dwa razy manna raz z jabłkiem raz z banan em plus Krupnik na obiad i jabłko na podwieczorek... chyba nie jest źle... powinna mieć trzy posiłki mleczne po 150 wiec są a reszta to łyżeczka. ..

Jeszcze kilka dni i moja Nadia skończy pół roku ale to szybko z leciało. ...
Poród pamiętam dokładnie jakby był wczoraj. ...
 
Do góry