reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Tak ja smaruję kremem nivea na każdą pogodę przed wyjściem na spacer. Czasami jak jesteśmy w domu a ma skórę wysuszoną to smaruję kremem emolium
 
Moja Nadia za 6 dni skończy cztery miesiące urodziłam ja 26 października... I tak bym chciała zacząć wprowadzać coś innego może ta kaszka... nie wiem co lepsze czy marchewka? Odciągam mleko i mam już tego dosyć obecnie cztery razy dziennie coraz wolniej leci coraz bardziej musze wyciskac piersi zaczynają mnie kuc i boleć stały się bardzo obwisle... i wszyscy każą mi to skończyć tłumacząc ze jest duża itd. A mi moje sumienie nie pozwala tego skończyć albo przy najmniej ściągać rzadziej...
 
Smaruje kremem z ziaji na każdą porę roku a po kąpieli balsamem z ziaji kapie w emolium z tym ze nie dodaje do wody tylko cala ja smaruje potem spłukuje a potem długo jeszcze polewamy woda bo kapie my się bardzo długo jakieś 40 min.
 
Jak miała dwa i pół miesiąca zaczęła się bardzo slinic i ciągle wkładała piąstki do buzi. Później zaczęła wszystkie zabawki wkładać do buzi... aż od dwóch tygodni bez przerwy trzymała coś w buzi i tarla o dziąsła... zaczęły się nerwy i płacze bo włożeniu czegoś do Buzki wiec zaczęłam smarować dentinoxem kilka razy dziennie... potem pojawiła się biegunka przez trzy dni i pojawił się ząbek. Tak od miesiąca miała biała plamę w miejscu zabka potem podczas smarowanie był on wyczuwalny aż wyszedł na wierzch piękny śliczny na razie malutki. ...
 
Ja smaruje nivea na kazda pogode :)
Rozszerzac diete bede dopiero od 6 miesiaca, i na zasadzie BLW - Bobas Lubi Wybór ;)
Co do zabków, to moja tez piąstki wklada do buzi,marudzi troche i chyba cos tam w buzi sie dzieje. Biedne dzieciątka...
 
Ja smaruje kremem emolium na zimę a rano i wieczorem balsamu emolium ale oliwka ma azs i sucha skórę
Muszę też kupić jakiś krem na słońce dla atopikow jak będzie już ciepło. Macie jakiś Sprawdzony?
 
reklama
Do góry