reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mam dwoje dzieci- dwie córki więc też łatwiej i różnica wieku 3 lata. Myślę, że dobre parę lat będą razem w pokoju zwłaszcza, że ten pokój jest duży i ma dwa okna- takie jakby dwie części.
Ale ja chce jeszcze jedno dziecko. chyba ...:)

Myślę, że dady sa troszkę mniejsze niż pampersy. Ja polecam. Używam już przy drugim dziecku i jakoś nie ciągnie mnie do pampersów. Wiadomo, że są lepsze, ale szkoda mi pieniędzy.
 
reklama
Moja waży 5800 i pampersow trójek używamy już od dawna, z dwójek szybko wyrosła.
Mam też paczkę pieluszek babydream 3 i niestety te są jeszcze za duże i kupka spływa po nóżkach.
 
my dady trójki mamy już od jakiegoś czasu a młody waży 6kg
teraz mają dobrą cenę bo wychodzi 42 grosze za sztukę w tych dużych paczkach
 
Malaja to teraz kolej na synka :-) to jak dwie dziewczyny i 3 lata Różnicy to powinny się fajnie dogadać. U NAS jedni sąsiedzi zrobili z kuchni sypialnie a.w.salonie aneks kuchenny i mają dzięki temu 3 pokoje i salon.My zaś wyburzylismy ściene z kuchni i my duży salon z kuchnią. z resztą mój syn czas jest w salonie nie nie lubi być w swoim pokoju i chyba tak będzie długo.
 
mój synek ważzy już 8 kilo, ma dwa i pół m-ca. i chyba przerabia całe mleko na masę,bo kupy robi co trzy dni.za to dużo siusia :) nam marzy się dom, na razie 50m2 nam wystarczy, ale na drugie dziecko będzie juz ciasno:/
 
To moja najlzejsza?

KUPKA!!!!!
Kupka ze ślubem, z grudkami, normalny żółty kolor. Czemu??????
Pierwsza dziś. Ale wczoraj robiła kupkę(normalna) a ona robi jedna na dwa dni.
Może to z kataru schodzi, oby nie jakiś wirus. Bo mój,wczoraj wymiotowal.
Co dziewczyny martwić Się?
 
reklama
Moja Nadia jest z 26 października.
Tak czytam może i ja spróbuję dada pieluszek. Zawsze jakaś oszczędność chociaż przyznam się szczerze ze bardzo rzadko zmieniam 4-5 razy na dobę w tym jedna kupka albo wcale oparzeń do tej pory brak. A propo mieszkania to inaczej się zupełnie myśli jak juz się mieszka. Ale przy najmniej z pokojami nie ma problemu.
Kupki zawsze żółte raz rzadkie raz gęste raz grudki są a raz brak. Nie przejmuje się tym. Wiem ze po bobotiku są zielonkawa. Tak miała moja siostra ze swoją córka.
Czekam na wyjście zęba bo Nadia bardzo cierpi a mam nadzieje ze jak juz wyjdzie to trochę mniej będą te dziąsła bolały. Czemu winne są re dzieci żeby od małego tak cierpieć... a my z nimi...?
 
Do góry