reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Kinia, moja tez ma ale to hormony. Przemywam Jej buzie woda i jest troche lepiej.
Wasze dzieci tez maja niespokojne sny?Moja sie taraz obudzila z takim placzem
 
reklama
hej
my używamy dr brownsa ale wkurza mnie to mycie i kupiłam avent natural, nie widzę różnicy. mała nadal ma jazdy z jedzeniem, zje 60 ml, plłacze, więc biorę do odbicia, beknie, albo się zdrzemnie i dojada po jakiś 30 min. męczące to jest. albo nie dojada, zje 60 ml i za godzinę, 1,5 znowu chce jeść. położna powiedziała, że ten typ tak ma .......
tego do odkurzacza nie używam, mam opory, nawet w sumie nie mam, póki co mamy fride.
jutro usg główki ...
i mam stresa, byłą u mnie przyjaciółka która mieszka za granicą i przyjechała na świeta, i powiedziała, że jej mama u której się zatrzymała, ma półpaśća !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet chyba nie chce czytać dr google na ten temat ...... a potem sie przyznała, że ją boli gardło od wczoraj. zła jestem ale z drugiej strony tak rzadko się widujemy. teraz siedze jak wariatka i wietrze całe mieszkanie. nie dotykała małej, nie brała na ręce, ale jednak siedziałyśmy w jednym pokoju .....
mąż wróćił, super jest, jak ktoś poda kawę, mała rzecz a jak cieszy!!!!!
przepraszam za intymne pytanie ale jak jest u was z łóżkowymi sprawami? bo my jeszcze nic, mąż by chciał ale ja boję się że będzie bolało. nawet opory mamżeby iść do ginekoologa - dziś mija 5 tyg od porodu, pewnie po świetach bede musiała się wybrac ....
 
gosikk moj ksiaze tez tak je ... wiec wiem jak to jest ... a jesli chodzi o lozko to my tez jeszcze nie u nas mija dopiero 3 tydz i moja rana mnie boli nawet jak ide na 2 ... a maz na dlugo przujechal? nie wiem moze sprobojcie kupic jakies zele to wtedy raczej nie sadze zeby bolalo my po pierwszej ciazy tak zesmy robili...
 
My używamy pieluszek pampers a chusteczek babydream z rossmana. Przetestowałam też chusteczki z Bambino. Były OK ale zapach nas denerwował
 
wpadłam tylko się pochwalić, że torbiel się wchłonęła uffff. teraz jeszcze tylko okulista i poradnia audiologiczna .... a mała już się uśmiecha do mnie, wtedy wybaczam jej wszytsko, to że nie mam czasu zjeść, to, że plecy bolą, to że nie śpię w nocy :-)
 
więc ja używam chusteczek MY BABY TAMI ( są to bawełniane chusteczki bez zbędnej chemii ) ja patrzę pod kontem jakościowym a nie cenowym.

jeśli chodzi o pampersy to używamy wielorazowych formowane bambusowych z wełnianym otulaczem

uwielbiam katarek do odkurzacza :-) używam u Jasia i u Stasia też :-) katar ściąga się cały i nie ma problemu z charczeniem leczenie trwa krócej :-) polecam każdemu. jedyny minus to stojący w salonie odkurzacz podczas kataru

u nas ogólnie ok. mąż przyjechał. więc życie stało się prostsze.

co robicie na święta do jedzenia ??????
 
gosik, super ze jest dobrze :) a co do usmiechow, to moja tez jak sie usmiechnie to wszystko mija :)
więc ja używam chusteczek MY BABY TAMI ( są to bawełniane chusteczki bez zbędnej chemii ) ja patrzę pod kontem jakościowym a nie cenowym.
Przeciez one nie sa drogie, 4,99 zł za paczke :) tez ich uzywam
 
Święta rodzinne wiec w tym roku pojadę na gotowe, zjem to co będzie :p.
Ogólnie to nie wypowiem się jakie chusteczki są dobre bo używalam tylko Pampers i jeszcze nie miałam okazji innych spróbować dlatego pytam.

Gosikkk super nowina.

A jeszcze mam pytanie co do oliwki. Ja mam z HiPP ale moje dłonie wysusza, wiec nie wiem jak dla maluszka to będzie.
Jakich Używacie?
Dziś tez.czytałam co to ta ciemieniucha, Miałyście taki problem?
 
Cześć dziewczyny, powiedzcie co robicie, żeby wasze dzieci zasypiały same w łóżeczku. Niestety moja Hania zasypia przy piersi, budzę ją, ale to nie działa, śpi jak zabita. Potem jak tylko poczuje, ze jest w swoim łóżeczku ryk jakby ją ze skóry obdzierali :( walczę z nią czasem i cały dzień, bo nie chce spać. Jestem już padnięta, nawet nie mam sił iść z nią na spacer
 
reklama
Ja oliwkę mam z bambino i smaruje suchą skórę po kąpieli, na główkę też trochę daje, żeby nawilżyć, ale to przed kąpielą, a potem myję łepek i skóra jest nawilżona.

Póki co używałam pampersów: Life z Superpharmu, Pampers, a teraz Dada, dziecka mi nie uczulały, nie widzę też różnicy między nimi, wszystkie mi przeciekały jak kupka jest rzadka, więc nie ma różnicy, tylko cenowa oczywiście :)
 
Do góry