reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Nadziei – by nie opuszczała,
radości – by rozweselała,
miłości – by obrodziła,
dobroci – by zawsze była – …
Tego życzymy z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Jak mijają Święta w powiększonym składzie? :) jak narazie moja Wikusia dala mamie prezent w postaci swojej grzeczności i spania w nocy po 6h. :)
Obiadlam się ze będzie trzeba dietę wprowadzić po Świętach :p
 
Moja córa dała mi dwa dni pospać - spałą całą noc z mała pobudka na przebranie o 4:00 :)
W sumie te swieta sa wyjatkowe :) a po drugie nie objadam sie tak jak ostatnie swieta :)
 
Kiniasw noo jeśli chodzi o rodzinke to brat i ojciec tez pozostawili wiele do życzenia, nie są to najlepsze święta.
Musimy być silne i to przetrwać.
Kapiecie wasze dzieciaczki codziennie? Dziś mi się chyba nie uda i mam wyrzuty sumienia
 
a ci do rodziny to tak musimy byc silne i ja zawsze taja bylam ale po porodzie nie radze sobie z emocjami wszystko mnie drazni i smuci prawie codziennie pkacze
 
hej :-) wesołych świąt ( prawie wielkiej nocy. tak ciepło )
ja wiem że te chusteczki nie są drogie. jak by co. ostatnio kupiłam 7 paczek po 3.99 zł to się cieszyłam.
ja nie używam kremu do pupy bo niby po co? kremu się używa jak jest odparzenie.
a jeśli chodzi o kosmetyki to ja używam oliwki organicznej bez bez olejów mineralnych parafiny itp. pięknie pachnie i ślicznie nawilża :-)

pozdrawiam
 
Po porodzie większość dziewczyn ma tak z emocjami. Hormony jeszcze nie poschodzily... Ale to minie, mam nadzieję :)
No więc dziś się nie kąpiemy :p

Ogólnie im mniej chemi na skórę dziecka tym lepiej, ale wszystko w pieluszke nie wchłonie wiec lepiej kremem zabezpieczyć. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Stosujecie jeszcze kremy na rozstepy na brzuchu? Żeby nie powstały przy chudnieciu? Albo na ujędrnianie jakieś kremy jak brzuszek juz zmalał?
 
reklama
Do góry