reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

ja też jem jabłka i pije sok jabłkowy ale rozcieńczam wodą bo dl a mnie za słodki
w sumie to wszystko tak jak pisała mama290 tylko jeszcze nie jem cytrusów

no i po wczorajszym dniu rezygnuję też z soku pomidorowego
bo chyba to wczoraj Krzysiowi na brzuch zaszkodziło

Kinia strasznie szybko u Was puszczają do domu.
 
reklama
Miniaa ja jem jabłka i sok też piję ale podobnie jak relepka rozcieńczony z wodą bo dla mnie za słodki. Nie jem smażonego mięsa, kapusty, strączkowych i obieram pomidory ze skórki. Poza tym jem wszystko.

Kinia nie ma się czego bać, 1 cm to niewiele, ja mam nacięcie chyba z 7 cm. Też się bałam iść na "2" ale ta blokada to w naszej głowie siedzi, było dziwnie ale nie najgorzej. Dbaj tylko, żeby nie dopuścić do zaparć bo wtedy jest ciężko i boli ;-)
 
Relepka tak szybko ale ja wole dochodzic do siebie w domu w szpitalu bylo by mi ciezko samej z malym bo tu dziecka nigdu nie zabieraja ...
 
Kinia jedz dużo owoców to toaleta będzie mniej bolesna. Ja jadłam jabłka na czczo i było lepiej.

Co do diety to ja jem wszystko oprócz grzybów. Przetestowałam już m.in. schabowe, mielone (z czosnkiem), pizzę, cytrusy, ogórki kiszone, spaghetti bolognese. Synek się na nic nie skarżył. Tymonek to w ogóle taka cicha myszka jest. Jak coś chce to nie płacze tylko postękuje albo popiskuje.
 
Kinia, nie mialam jak wczesniej pisac. Gratuluje ;). W koncu synuś jest kolo Ciebie :)

Co do witamin K, to ja karmie piersia i dokarmiam mm i polozna i lekarz powiedzieli zebym dawala corce co drugi dzien jedna dawke witaminy K.

Nana, ale jak chlusta? Zje troche i od razu ulewa? Moze zle przykladasz butle?
 
Hej
Kinia gratuluję :-)
Ja JeM wszystko ale w mniejszych ilościach i unikam grochu fasoli... też już jadłam smażony rybę np.

Moja mała w dniu wyjścia że szpitala miała 2980 a ja miała 3 tyg i 2 dni to juz 3940 więc kilogram prawie w 3 tyg i jest tylko KP :-)

Ona też czasem często jest przy piersi ale to nie znaczy że nie mamy pokarmu tylko dziecko ma taką Potrzebę ssania czy bliskości przynajmniej u mnie tak jest..A im częściej przykładasz tym tego mleka więcej się produkuje ale nie wymwdrzam się każdej indywidualna sprawa jak karmi na pewno nie jest to latwe :-( współczuję jeżeli ktoś naprawdę ni ma mleka a chce karmić. Ja jestem chora biorę leki, rano już plakalam że mała pewnie zaraze ale lekarz powiedział że mogę dalej karmić.
 
hej dziewczyny :-) ja właśnie zamówiłam pieluszki wielorazowe. na razie parę sztuk ze względu na to że nie wiem czy to się u nas sprawdzi.
mój Stasiu też nie raz ulewa. długo mu idzie odbijanie i wtedy najczęściej obrzyga mi cycki :-) hehehe.... a wczoraj w nocy na mnie nakupkał :-) musiałam się umyć i przebrać
 
reklama
Dziewczyny a uzywacie smoczka? Ja nie chcialam używać, ale teraz sie zastanawiam bo Ida ma duza potrzebe ssania. Moze pomogloby jej to spac, bo tak to sie budzi po pol godzinie jak ja odkladam do spanua. No chyba, ze to ta potrzwba bliskości a nie ssania. Sama nie wiem.
 
Do góry