reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Kinia gratuluję :-) odpoczywaj.
mój Stasiu jeszcze sobie lubi pospać. z tym że ja po karmieniu odkładam do kołyski. tam się trochę pobawi rączkami, trochę pomarudzi i zasypia. budzi się jak jest głodny. zaraz kończy miesiąc więc leżak pójdzie w ruch to mniej będzie spał. :-):-D

ja też zaczęłam wiązać Stasia bóle brzucha z witaminą K. odstawiam na 3 lub 4 dni i sprawdzę czy to przez to.
 
Kinia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziś mam wizytę położnej, mówiła ostatnio, że będzie 4 razy.
W nocy pożarłam całą czekoladę:szok:
małą zaczynam przyzwyczajać do łóżeczka - mam nadzieje, że nie za późno
 
Hejo ale mnie nie było :) ja ćwiczę rodzicielstwo bliskości nosze bujam i śpię razem z Benkiem a co tam cycujemy sie to nawet wygodniej z łóżka nie muszę wychodzić:) Kinia gratulacje urodziłaś i nas wywalili z wątku ciążowego ile wazę to nie wiem baterie w wadze padły jutro mamy operacje maxa wiec narazie stresuje sie i to bardzo
 
Jeszcze poproś położna albo pediatre żeby zobaczyli czy nie ma wędzidełka pod językiem za krótkiego. Moja starsza córka miała za krótkie i ciężko jej było ssać, potem jej podcięli i było lepiej
 
Juz jestem sama w pokoju z synkiem Jezu jest taki cudowny ... porod byl ciezki o 23 przebili mi wody pod wplywem oxy malemu spadlo tetno 2 razy do 98 przy ostatnim razie juz chcieli uzyc vacume zeby go wyciagnac ale sama dalam rade go wupchnac odrazu zaczal strasznie plakac i plakal chyba ze 40 min teraz spi zjadl po raz drugi i dalej spi czy wasze dzieci tez tak spaly po urodzeniu? Wazy 3.336 kg i ma 52 cm dlugosci ...

Kinia dzidziuś po porodzie też jest zmęczony i musi odpocząć ;-)
Moja Zosia w pierwszej dobie nawet nie chciała jeść, była bardzo zmęczona po porodzie i pluła wodami płodowymi. Cały dzień spała
Nie miała nic sinego ani zimnych rączek, ale w zamian była cała spuchnięta, zwłaszcza powieki.
Ciesz się tym, że synek dużo śpi. Moja mała już nie bardzo chce spać. W ciągu dnia ma raczej takie krótkie drzemki. Dzisiaj np. wróciłyśmy ze spaceru o 13:30 i do teraz nie śpi.

Relepka u mnie też okazało się, że 4 wizyta jest ostatnią. Nasza córcia od masy urodzeniowej do dziś przybrała 540g a ma 3,5 tyg. Nie wiem czy to mało czy dużo. Jutro mamy wizytę patronażową to pogadam z pediatrą.
 
reklama
w książeczce zdrowia dziecka jest napisane że położna ma być minimum 4 razy.

mój 16 listopada miał 3300 g a wczoraj na wizycie patronażowej było 4070 g czyli przybrał w 2 tygodnie 770 g :-)

jecie jabłka albo pijecie skoki jabłkowe???? pytanie do mam karmiących!

mama290 a co to za operacja???? oczywiście trzymam kciuki
 
Do góry