reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Miniaa gratuluje maleństwa super :-).

Gosikk i Cheetah teraz za Was trzymam kciuki bo w kolejce czekacie :-) oby nie za długo.

Moniqq współczuje takiej dolegliwosci ehh, a ta wydzielinia to moze upławy mi tez sie nasilily ostatnimi czasy, ale lekarz powiedzial ze to wydzielina fizjologiczna nic groznego.

Kinia powodzenia z paskudztwem wszowym.

Ja dopiero wstalam taka sennosc mnie ogarnia ostatnio no i ta pogoda ale w sumie lepiej sie czuje jak leze to mi sie tez brzuch ciut rozluznia bo tak mi ciezko jest. Wczoraj mialam ktg skurcze dosc wysokie na poziome 100 lub 60 ale ostatecznie lekarz stwierdzil ze to przepowiadajace aczkolwiek codziennie je czuje teraz moze i tak jest.
W kazdym razie zostalo mi 18 dni do terminu wiec czekam.

Milego dnia :-)
 
reklama
Moja mała tak się wypina i kręci że aż brzuch boli.
Stokrotka pytałas doktorka o co chodzi z tym, że takie uderzenia gorąca mamy?
Zazdroszczę rozpakowanym mamuśkom. Też nie lubie szpitali, ostatnio jak w 20 tyg miałam prenatalne to prawie tam odjechałam ze strachu. A co dopiero teraz :-)
 
Moja mała tak się wypina i kręci że aż brzuch boli.
Stokrotka pytałas doktorka o co chodzi z tym, że takie uderzenia gorąca mamy?
Zazdroszczę rozpakowanym mamuśkom. Też nie lubie szpitali, ostatnio jak w 20 tyg miałam prenatalne to prawie tam odjechałam ze strachu. A co dopiero teraz :-)
Moja sie tez tak wygina jakby tanczyla w brzuchu :p.
Tak pytalam, i dostalam odpowiedz - to hormony :/ cisnienie mam ok, dziecko na ktg tez wszystko dobrze wiec hormony szaleja.
 
Współczuję wszystkim oczekującym, szczególnie tym z dolegliwościami, moja wizyta u gin niestety przełożona na czwartek, ale za to spędziłam ponad 2h w szpitalu. KTG super, choć zaniki sygnału były znaczne, moje dziecko uznano za bardzo aktywne ;-), skurcze tylko przepowiadające do 40%, więc jestem rozczarowana :-D Położna dograna na 100%, więc jestem spokojniejsza. Mam mieć spakowaną torbę bo przy III porodzie wszystko może zacząć się nagle i równie błyskawicznie skończyć :eek:
 
U mnie na ktg było to samo mała tak szalala ze tętno uciekalo albo źle wychodzil zapis po 1.5h kazali mi iść się napić pochodzić i przyjść raz jeszcze wtedy na szczęście poszła spac:) drugiego dnia znowu spala kazali mi ją budzić,heh.
Dziś strasznie wariuje w brzuchu... Nie wiem rozpycha się chyba jej ciasno a pcha się na siłę tylko w górę zamiast w dol:-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny mam problem z moim ginekologiem, L4 mam do dnia 19.11, czyli do terminu porodu. Dowiedziałam się, że jeśli do tego dnia nie urodzę, nie dostanę już L4 tylko skierowanie na urlop macierzyński...
Nie za bardzo mi się to podoba, bo przecież nie jestem jeszcze matką i szkoda mi tracić tych dni bez maleństwa. Nie wiem co mam robić, z tym lekarzem nie ma raczej dyskusji, po prostu nie wypisze mi L4. Co byście zrobiły na moim miejscu?
 
reklama
Aleali zazdroszcze tych wieści tez bym chciala mega błyskawiczny poród a ja sie boje ze bede meczyc sie ze 20 godzin ....

Moniqq ja nie wiem te L4 chyba od lekarza zalezy, ja mam termin na 28.11 a mam zwolnienie wypisane od 16.10 do 5.12. Mój gin mi powiedzial ze nie lubi wypisywac zwolnien i od razu na tydzien przenoszenia mi wypisal i powiedzial ze jak dalej nie urodze to wtedy sie wystawi znowu.
Podobno nie ma z tym problemu jak urodze wczesniej to wtedy mozna anulowac. W sumie mi to na ręke. Chociaz nie czuje zebym miala przenosic zreszta ze wzgledu na cukrzyce chyba nawet mi nie pozwolą przenosic.

Ja doradzam ewentualnie jak przenosisz to moze do jakiegos zaufanego internisty pojsc zeby wystawil na kolejny tydzien.
Generalnie życze Ci zebys urodzila przed terminem ;-)
 
Do góry