reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Chyba nikt nie lubi... Ale dla. Mnie to taki krok juz ze szpital a termin za kilka dni wiec liczę ze się ruszy szybko hehe

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tez juz nie moge sie doczekac, 2 dni do terminu. Dzis w nocy wyjatkowo czesto do toalety latalam i nawet teraz co kilkanascie minut tez. Moze to juz jakis sygnal ze niedlugo :)
 
Kinia a co kupiłaś na te wszy bo. Jak dla mnie wszystko jedno i to samo ja teraz olejkami robię efekt ten sam a mniej kosztuje wyczesuje codziennie bo coś zawsze przelezie w szkole uczulam córkę żeby trzymała głowę z dała od innych ale to cholerstwo straszne ja nigdy nie miałam bo włosy farbuje
 
Dziewczyny jak sączą się wody płodowe to papierek lakmusowy zabarwi mi się na jaki kolor?
Wychodzi ze mnie co raz częściej jakaś wydzielina, ale nie jest przezroczysta typowo tylko taka lekko biaława. Już wariuje chyba pomału :)
Brzuch mi się zdecydowanie opuścił nisko, oddychać mogę i spać normalnie w końcu. Podbrzusze boli, tylko tych skurczy brak ;)
 
reklama
Do góry