reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mnia to pokaz ten swetr jak juz piszesz o nim :) fajnie ze masz hobby ;) a ja w dwupaku ostatni dzien jutro punkt 8:00 cc niesamowicie sie ciesze a zarazem mam ogromny strach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
raczej nie dam rady urodzić siłami natury. mój Jasiu był 4560 g więc wiem że jeśli mój Stasiu zostanie w dupce do terminu lub nawet dłużej to nie dam rady tak jak przy pierwszym. termin mam na piątek 13 :-)

wróciłam właśnie z Angielskiego z Jasiem ( już mam dosyć odpowiadania na pytanie: a Pani jeszcze chodzi :szok: powtarzam że ja jak SŁONICA 24 MIESIĄCE CHODZĘ W CIĄŻY )

jutro koleżanka walnie mi fotkę to wrzucę zdjęcie sweterka bo nie umiem robić zdjęć z ręki :-)

DZIEWCZYNY POWODZENIE NA JUTRO I CHYBA DZIŚ TEŻ JAKIEŚ CC MIAŁY BYĆ. chyba mam290 dziś miała więc czekamy na info
 
Dzis miała być Nikka, jutro Finke i Relepka, 5 - Mama290 i Kachha86 zaplanowane maja
A mi na odwrot nikt jakoś nie wierzy ze to juz, 10 dni zostalo)
 
finkemma trzymam kciuki na jutro

ja dopiero jutro idę do szpitala więc prawdopodobnie 04.11 mnie potną

miniaaaa imponująca waga dzieciątka

co do "a Pani jeszcze chodzi" to w tej ciąży jeszcze nie usłyszałam ale w poprzedniej zaczęło się miesiąc przed terminem i szlag mnie trafiał
 
reklama
też dzisiaj usłyszałam od sąsiadki: A Ty się jeszcze kulasz? :) to co synuś będzie? :)

nie wiem dlaczego wszystkim wyglądam, że urodzę syna :p nawet mama mi wczoraj powiedziała, że ten brzuszek taki jak na chłopczyka mam ;] co pewnie myli Panie wierzące w zabobony, że brzuszek szpiczasty, nie rozlewający się na boki to chłopak :)
 
Do góry