reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Dziewczyny żeby było jasne ja doskonale wiem jaka jest prawidłowa masa noworodka i dlatego jak pierwszy raz zobaczyłam moja córcie to byłam wystraszona ze jest taka maleńka. Po kilku dniach wpatrywania się w nią przyzwyczaiłam się do jej wielkości i jej rozmiar stał się w moich oczach czymś naturalnym i z automatu wszystkie dzieci urodzone w normalnej masie w moich oczach wyglądały na wielkoludy i grubaski. Uwierzcie mi wolałabym mieć takiego grubaska niż taka mala 2, 5 kg kruszyne. Ale poradzić na to nic nie mogłam wiedziałam że będzie drobiu tka i malutka ale do ostatniej chwili wierzyłam ze będzie wazyc 3 kg ale niestety wyszło inaczej i teraz musimy nadrabiać. Na szczęście apetyt jej dopisuje wiec myślę że szybko damy rade dobić do trzech kilo...
 
Stokrotka ja magnez który miałam przepisany odstawiłam, ale mam go też w witaminach więc nadal biorę choć dawka znacznie mniejsza
 
Ona13 współczuję ciężkiego i stresującego porodu. Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło i masz to już za sobą.
A niby ten drugi to łatwiejszy powinien być...

Mi też gin kazał odstawić magnez od 37 tyg. Ogólnie mam zalecenie rodzić jak najszybciej żeby się synek za duży nie zrobił bo miałam poprzednio problem ze spojeniem.
 
hej :-) więc pierwsze listopadowe dziecko urodzi się 02.11 na to wygląda.
ja od momentu kiedy piję liście maliny nie łykam magnezu. jak zaczynają mnie łapać skurczę to sobie łyknę :-)
ja dziś miałam nerwa. mój synek ciągle chciał coś słodkiego jak katarynka nadawał....

wieczorem chciałam się pochwalić wzięłam się za przerabianie swetra który kupiłam sobie w lumpeksie za 15 zł. był to rozmiar 46-48 więc ogromny. wyglądałam w nim jak w worku. ( w pewnym momencie uznałam że to pier...le i chciałam wyrzucić, na chwilę usiadłam i stwierdziłam że skoro chcę go wyrzucić to idę na całość i przerabiam na maxa ) i po godzinie okazało się że zaczyna to fajnie wyglądać. teraz sweterek nosi się tył na przód ( ten sweter miał dłuższy tył krótszy przód ) ma opadające ramiona i jest zwężony na dolę tak że ślicznie dopasowuję się do mojego brzuszka :-)

a i uszyłam też dla synka zestaw czapka + komin taki z jednej warstwy na ładną pogodę :-) to szycie mnie bardzo wciągnęło. cieszę się że znalazłam coś dziki czemu nie będę wariować siedząc w domu :-)
 
Dziewczyny wygląda na to , że nasze dzieci są mądre bo żadne z nich nie przyszło na świat 1 listopada:-)
Mamy za to kolejną mamusie:-) Karciaaa urodziła w nocy już 2-go listopada synka Tomka:-)

GRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUSI I TRZYMAMY KCIUKI ZA NASTĘPNE BO W TYM TYGODNIU MAMY TROCHĘ DZIDZIUSIÓW POWITAĆ NA ŚWIECIE:-)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny karcia gratuluje. .. ja jak stane prosto lub sie wyciagne mam taki bol po prawej stronie pepka ze nie moge sie wyprostowac boje sie ze to moze byc ta przepuchlina ciazowa a wy jak myslicie
 
Do góry