reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
No ja mam na 12 ciekawe jak urodzimy ;-) narazie jestem jakaś spokojna no ale zobaczymy
Dziewczyny a we wszystkich świętych zamierzacie normalnie iść na groby czy jednak się oszczędzacie żeby nie sprowokować porodu heheh ja się zastanawiam czy wogole mamy na to jakiś wpływ? jak dziecko będzie chciało wyjść to nawet leżenie płaciłem raczej go nie powstrzyma heheh
 
Ale lepiej żeby zlapalo w domu czy gdzieś blisko niż na cmentarzu z którego może być ciężko wyjechać jak cos:) nie idę mam za daleko 300km az

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
ja nigdzie nie idę. po pierwsze nie chcę mi się. po drugie nie lubię chodzić na cmentarz w ten dzień. jest w tym lekka obłuda i fałsz. oczywiście nie generalizuję. a po trzecie nie chcę kusić losu.

ile ja się dziś namęczyłam żeby uruchomić swoją nowiutką maszynę do szycia. to nie jest takie proste gdy jest się w 9 miesiącu ciąży i ma się dziury w mózgu. ale szyję to najważniejsze :-)
 
Nie, po walentynkach to termin 7-9 wychodzi)))
Ja nie jadę na cmentarz bo daleko. Ale jak by było blisko, to pewnie bym przeszła. Choc nie wiem, czy przed urodzeniem ta smutna atmosfera jest wskazana.
 
Kasia, kciuki mocno za jutro trzymam!!! :)

ja na cmentarz nie ide, "moj" jest jakies 550km stad..... a tak to posiedze w domu, odpoczne, nie chce mi sie nigdzie chodzic tutaj.
 
Ja na cmentarz na pewno nie pojde, po porodzie pojade do babci to pojdziemy na spacer na cmentarz.
We wszystkich świętych bedzie pelno ludzi, w koncu rewia mody musi byc :p.
 
reklama
idę spać. padam dosłownie na pysk. ostatnio jestem bardzo zmęczona. już organizm pracuję na takich obrotach że nie daje rady długo wysiedzieć. a do tego jestem strasznie nerwowa.

do jutra dziewczyny :-) miłej nocy życzę
 
Do góry