reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Kasi gratulacje,
Kleopcia trzymam kciuki &&&

Poszłam dzisiaj do lekarza rodzinnego tylko po pieczątkę w karcie ciąży
i ciśnienie mi wyszło ponad 150
chyba pierwszy raz w życiu.
Na szczęście po 15 minutach się unormowało.

Ja wiem, że pewnie ten temat był już nie jeden raz wałkowany ale teraz pakuję młodemu torbę na wyjście i tak się zastanawiam.
body+ pajacyk, cienki kombinezon i śpiworek w foteliku
będzie ok?
 
relepka, mozesz jeszcze spakowac 2-3 pieluchy tetry :), rekawiczki niedrapki, czapke chociaz nie wiem czy potrzebne ale u mnie w szpitalu chca zeby zabrac.
 
relepka ja mam taki sam zestaw dla małego na wyjscie ze szpitala :-)

Dziewczyny ja ciągle jem. Zjadłam rosół i teraz od razu piję kawę i jem sernik i ciasto krówka z cukierni. I już myślę o gołąbkach które mama mi zrobiła ... A mała czkawkę ma ciągle.

Spuchły mi palce u rąk i ciągle drętwieją. Wczoraj na pasowaniu mąż robił zdjęcia i wiecie co, jakoś twarz mi się zmieniła, ogladałam wieczorem zdjęcia i mówię, że to nie ja hehehe.
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje dla Kasi i Kubusia!! Teraz trzymamy kciuki za zdrówko maluszka &&&

Klepocia oby poszło szybko i możliwie bezboleśnie. Powodzenia

Stokrotka a co się działo, że musiałaś w nocy na IP jechać? Miałaś skurcze? W której dobie po terminie w Twoim szpitalu wywołują? Bo u mnie dopiero w 7

Relepka
ja dla małej na wyjście mam body z krótkim rękawem, pajacyk bawełniany, skarpetki, czapeczkę i w zależności od pogody cieńszy lub grubszy kombinezonik

Mój mąż to chciałby malutką w ten weekend przywitać, ale królewnie się chyba nie spieszy bo nic się nie dzieje. Tłumaczę jej, że czas zbierać manatki i wychodzić. W odpowiedzi kopie i wypina pupę :-)
 
reklama
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.

Gosikkk ja też tak mam od poniedziałku. Buzia mi się nie zamyka, cały czas coś do niej wrzucam :szok:
Już staram się oszukiwać owocami i warzywami. Ale z owoców to mi w sumie tylko brzoskwinie smakują a już wszystkie zjadłam a nie chce mi się do sklepu iść.
 
Do góry