reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Witam dziewczyny
Mi do terminu pozostało 29 dni, sama jestem ciekawa kiedy nastąpi ta godzina 0 :-)
Czasem twardnieje mi brzuch,ale ogólnie czuję się w miarę ok, chociaż wiadomo nie jest łatwo. Autem jeżdżę ale na krótkie trasy,ale wsiadanie i wysiadanie jest uciążliwe, ogólnie jeżeli ja prowadzę czuję się lepiej niż siedzę jako pasażer bo wtedy mam wiecej dolegliwości albo je bardziej odczuwam bo nie skupiam się na prowadzeniu hehe
A za kilka dni przypuszczam już będziemy kolejnym mama gratulować bo kilka dziewczyn ma cc za chwilę
:-)
 
reklama
A jeszcze się pochwalę. Rodzić szybko jeszcze nie będę i pewnie większość z was szybciej będzie mamami, ale za to ja jako chyba pierwsza jestem już na macierzyńskim :)

Od piątku rozpoczęłam wcześniejszy urlop macierzyński. Nic to wprawdzie w moim życiu nie zmieniło, ale jest :)
 
Hej!
Ja piłam napar z liści malin w poprzednich ciążach i porody miałam lajcikowe, więc polecam. Zawsze zaczynam pić ok.tydzień przed terminem więc muszę sobie już zakupić. Ja jeżdżę dużo samochodem ale raczej jak to mówi mój mąż "wokół komina". Po zakupy, do szkoły,przedszkola, przychodni itp. Na dalekie trasy się nie nadaję teraz.
 
Reni zaczniesz od jednego kubka i zwiększasz dziewczyny na koniec to i po 8 kubków piją
Malaja wiesiołek na szyjkę tez działa bo jak łykasz powodujesz micro skurcze a na szyjkę podziała tez zmiękczająco dowcipnie to bym założyła tępa strzykawka i pod pupe poduszkę żeby spłynął gdzie trzeba i pamietamuy herbatka z liści malin nie malinowa:)
 
Jak ja Ci zazdroszczę tego bliskiego terminu.
Moja pierwsza córka była wysoko w macicy, nie weszła w kanał i miałam długie i dość ciężkie parte skurcze więc ciesz się, że twoje dziecko jest blisko szyjki. Może jak będzie na nią napierać to szybciej urodzisz.
No a tak boli jak napiera na szyjke, o matko ledwo co chodze :p ale coz blizej niz dalej :) :)
Jutro zaczne pic napar z maliny i moze jakos to pojdzie :)
 
cześć dziewczyny :-)
ja po wizycie. dziecko ma 3100 g. a ja 18 na plusie. wszystko pozamykane, szyjka wciąż długa. ja też zaczynam pić liście maliny.
dziś cały dzień przespałam bo taka byłam zmęczona. już coraz ciężej.
 
Hej kobitki dawno mnie tu nie bylo :)
Tez jeszcze jezdze autem ale to te same miejsca przedszkole meza do pracy jakis sklep kumpela szpital i tyle :) na dluzsze trasy chyba bym sie nie odwazyla :)
U mnie wesolo ciagle cos sie dzieje jak nie awaria pradu to 50tka ojca zawsze cos i zawsze biegiem :)
U mnie jutro zaczynamy 36tydz narazie wszystko pozamykane 22go wizyta zobaczymy co i jak :) jeszcze 2 tyg i ruszam z herbatka z malin itd byle 1.11 minal :)
Fajnie ze juz czesc ma termin cc i dzieciaczki beda z wami od przyszlego tyg sie zacznie i mysle ze skonczy sie gdzies poczatkiem grudnia u nas wysyp mamusiek wiec za wszystkie trzymam &&&&& :*
 
reklama
ja dużo jeżdżę i nie mam problemu ze wsiadanie i wysiadaniem. mam fotel regulowany więc sobie go podniosłam i jest super :-) jak był niżej to miałam problem ale teraz jest super ok. ja się chciałam zapytać ile Wasze dzieciaczki ważyły w 36 tygodniu???? bo mój ma 3100 g. lekarz powiedział że to norma.
 
Do góry