reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Nie jeszcze nie pije herbatki pytalam o to polozna czy moze juz mam ja pic bo mam miec cc ale ona powiedziala zw nie ma sensu chyba ze lubie bo poki nie urodze to nie rozbudze laktacji doradzila mi ze jak urodze to mam pic nie nie herbatke ta zwykla tylko takie cos w saszetkach pozniej sprawdze jak to aie nazywalo. Podobno to duzo mozcniej uruchamia laktacje i przydaje sie po cc



ok znalazlam Prenatal femal tiker musze tak napisac bo jak pisze prawidlowo to mi sie gwiazdki pokazaly
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)

Claudia31 i moja położna polecała te saszetki :)

Od wczoraj smaruję sutki maścią Maltan bo zrobiły się baaardzo przesuszone i swędzą. Po maści faktycznie czuć ulgę. W poprzedniej ciąży nic takiego nie miałam.
 
Ja to się wstrzymuje z herbatkami jakimi kol wiek bo wcześniej po 24 godzinach po cc tak rozhulałam moją laktacje że nie nadążałam z odciąganiem mam nadzieję że tym razem też tak będzie
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewuszki,

a u mnie biust stanal i caly czas poprostu rozmiar C :-)
No ale nie narzekam widocznie taka uroda a wole chyba jednak tak niz zeby mial sie mega rozciagnac. Na poczatku sie balam ze cos nie tak ale juz mi przeszlo, chyba tak ma byc w kazdym razie sutki wielkie:-) na pól piersi ;-) kurcze chcialabym gdzies na szoping sie wybrac ale boje sie z domu wychodzic przez te omdlenia ... chyba tez mi internet zostaje. Ostatnio kupilam zelazko przez internet bo tamto stare juz bylo a przy maluchu bedzie troche prasowania, takze chyba musze taka opcje wybrac.
 
A ja dalej chodzę w swoim 80D ale robi mi się ciasno pod biustem jakby mi sie zebra rozchodzily. Moj biust na szczęście nie urosl zrobil sie pelniejszy no i te mega czarne brodawki. Nie moge sie przyzwyczaic :D
 
Tym sie smaruje
 

Załączniki

  • 20150821_085014.jpg
    20150821_085014.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 30
Hej dziewczyny, ale od wczoraj rana się rozpisałyście :)
U mnie biust jest fajny, pełny, zawsze miałam malutkie piersi i nosiłam podwójne push-upy, a teraz to mnie ciśnie w pish-upach i staram się wkładać tylko taki biurstonosz co go nie ma, ale jest różowy więc nie zawsze się nada :/ Sutki są przerażające, wielkie, ciemniejsze, twarde:p najgorsze jak byłam ostatnio w sklepie w dziale lodówkowym gdzie była dużo niższa temperatura, to mnie tak z tego zimna zaczęły boleć sutki,że niemal oszalałam - już się boję zimy;)

Ja mam w planach pić herbatkę z pokrzywy dopiero po porodzie dla zdrowia i minerałów. Są opnie, że niby nie powinno się pić w ciąży, ale nie pamiętam dlaczego.

Powiedzcie mi, jak to jest z tą położną - jak się płaci po to, żeby była przy porodzie. Pytam oczywiście jak jest w Polsce, bo widzę, że parę z was mieszka w Anglii. Zastanawiam się czy to jest jawne, czy traktowane jak łapówka. Nie wiem czy przez telefon rozmawiać na ten temat czy lepiej osobiście jak już będę chodzić do szkoły rodzenia, którą ta położna prowadzi. Co sądzicie? Bo mąż mówi, że przez telefon to może ona nie chcieć rozmawiać o tym, ale boję się, że już nie będzie mogła być przy moim porodzie jak za późno z nią porozmawiam.

I jeszcze jedna rzecz ;P Co z tymi pasami poporodowymi? Ponoć szybciej się wraca do formy. Ale czy można zaraz po porodzie stosować kiedy obkurcza się macica? Nie jest to groźne? Wiecie coś na ten temat? :)


Agami, tą maść to do sutków polecasz jak swędzą?
 
reklama
Pokrzywa nie jest wskazana w nadmiarze :) czyli np. Picie codzienne bo może wywołać skurcze ale picie co drugi dzień absolutnie nie zaszkodzi:)bez przesady to tylko zioła sa

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry