reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja mam tylko jeden termin, na 15 listopada. :tak: Mam nadzieję, że to dziecko wyjdzie o czasie, w okolicach terminu.Wam też tak życzę.

Gdyby każdy był taki sam to już dawn by opracowali niezawodną metodę a tak trzeba zgadywać co dla kogo dobre.
 
Ona13 ja szyjkę tez nie miałam badanej. ....a ile usg ci przysługuje jeśli ciąża jest bez powikłań? ??

Bo tu u mnie w czasie całej ciąży tylko polowkowe kolo 18tc i nic więcej. ...ja miałam więcej bo chodziłam prywatnie a potem wyszło jak wyszło. ...ale jutro mam już chyba ostatnie usg do końca ciąży. ...potem już ew prywatnie jak będę chciala;/
 
Ona ja słyszałam ze herbata albo napar z lisci malin dziala przyspieszająco. A o owocach nie. Ide spac dobrej nocy dziewczyny!
 
Freja juz taki sposób jest przebicie pęcherza płodowego w 99,9% zaczyna sie akcja :)
Anastazi ja mam teraz połówkowe i to oficjalne prEdostanie ale będę miec kilka za względu na wcześniejsze na cc
 
mama290 moja siorka jest też położna jak ty, znam dużo z teori ciązowych ale dzięki. Ona mnie już szkoliła nie raz i zawsze służy pomocą. :-) Nie narzekam na brak danych ale i tak miło mi się z wami rozmawia. Aktualnie moja siorka jest właśne na jakimś szkoleniu dla położnych i zbiera nowinki to pewnie się podzieli niedługo nimi. :-)
 
U mnie dwa usg są przewidziane ostatnie polowkowe w 20tyg.

Znajoma lykala jakieś tabletki z malin ale czy pomogły nie pytałam. Ale myślę że nie bo Przenosila ciążę a jak chcieli jej pomóc prebijajac właśnie pecherz płodowy akcja porodowa zmalała więc myślę.ze każdy inny Inaczej działa
 
Freja liczymy na jakieś ciekawostki ze szkolenia:):):)


Mama to jesteś szczęsciara ze więcej cie czeka:) mi niestety jutro przyjdzie po raz ostatni zobaczyć szkrabka przed porodem:):):)


Ja też idę spać dziewczyny :) spokojnej nocki:)
 
reklama
Anasazi jedno mam bo dołączyłam do programu badania klinicznego 1 lipca idę na wizytę do lekarza to sie dowiem ile jeszcze będę miec ale przynajmniej ze trzy tak myśle a na koniec zaczną mnie męczyć ktg i szpital byle do listopada :)
 
Do góry