reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny jak ciąża nie jest zagrożona i nic nie zwiastuje rychłego porodu to nie da się go wywołać takimi bodźcami jak głaskanie. Jak któraś z was próbowała wywołać poród w 40 tygodniu to wie, że tak naprawdę jak dziecko nie jest gotowe to porodu nie wywoła nic. Dlatego głaskanie nie zaszkodzi w zdrowej ciąży, ale w zagrożonej gdy występują skurcze może przyśpieszyć poród.
 
reklama
Mi nie pomogły nawet ćwiczenia, mycie szyb , i latanie po schodach na wywołanie porodu:):) a byłam już tydzień po terminie :):)wiec takie smyranie napewno nie podziala:):):)
 
Mi na wywyłanie porodu pomógł sex ! :-) Córce się nie chciało wyjść. Nie wierze w szkodliwość głaskania a każda niech wierzy w co chce. :-)
 
Freja u mnie było już nie wskazane tego typu metody bo czop odszedł a porodu ni widu ni slychu :):):):)

A wody odeszły mi podczas kontrolnego usg:):):) pamiętam ze było to koło 11 przed południem ale ze skurczów brak to odeslali mnie do domu i na następny dzień miałam się zgłosić na wywolanie:):) na szczęście nie było potrzebne bo mała księżniczka raczył wyjść o 2 w nocy:):):) a skurcze pojawiły się dopiero kolo 22-23.....wiec do samego końca jej się nie spieszyło:):):)
 
Anastazi dobrym sposobem jest zjedzenie całego ananasa albo dwóch na wywołanie herbata z liści malin jakieś pikatne jedzenie
Głaskać nie wolno jak sie brzuch stawia i mamy skurcze i szyjka jak sie skraca w ciąży bez atrakcji mozna do bólu sie miziac :)
 
anastazi wiadomo każdy przypadek inny. Miałam dobry kontakt z moją położną i ginekologiem i umnie zalecali współżycie,nie było przeciwwskazań. Szybko poszło. Polecam jak będziecie mogły, choć z drugiej strony nie życzę porodu poterminie bo to dłuższe oczekiwanie i wiekszy stres.
 
Mama tez słyszałam o herbacie:) mam nadzieje ze TERAZ będzie u nas bez tego typu niespodzianek:) i malutki będzie bardziej ciekawy drugiej strony niż jego siostra:):


Freja to prawda:) każdy organizm m jest inny i mam nadzieje ze ciąża tez:):) lepiej urodzić z zaskoczenia wcześniej oczywiście po 38tc:) niż czekać po terminie i się niepokoić :):)



Ja teraz mam dwa terminy jeden z OM na 4 listopada a drugi z USG na 31 października .....wiec nie wiem jak do tego podchodzić i który jest brany pod uwagę. ...jutro na wizycie musze dopytac. ...
 
reklama
Ja to mam nadzieję że z moją Szyjka do.końca będzie ok. Wogole ostatnie badanie ginekologiczne miałam w 8 tyg w Polsce. Dziwne jak można nie robić tutaj jakiś badań, sprawdzić stan szyjki :/ pytanie czy wszystko w porządku sprawdzenie ciśnienia i juz po wizycie
 
Do góry