reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja mowie Amelka mam nadzieje ze jak jest tam syn to sie nie obrazi :-). Co do ubranek to ja raczej nie mialabym odwagi kupowac nic pewnie przed ukonczeniem 29 tygodnia tak rez zrobilam w pierwszej ciazy mimo ze nie jestem przeaadna to wole na zimne dmuchac :-)

Weszla przez przypadek na nasza liste listopadowek i kurcze ile nas jest a pisze garstka
 
reklama
Pokazywal jakis pasek ktory byl poziomo a podobno jak troszke odstaje to ze wychodzi z tego praszek;)
No coz w czerwcu sie dowiem na 100% tak czy siak moj maz juz imie ma i nie ma opcji zeby go zmienil;/ chce IGĘ powiedzial ze ja wybieralam dla chlopca to teraz jego kolej;)
 
Dokładnie to chodzi o ten pasek. Jak jest na równo z kręgosłupem to jest dziewczynka a jak stoi do góry to chłopak. Nam lekarz powiedział na początku badania że na 90% dziewczynka, bo pasek był na płasko, ale pod koniec badania pasek się podniósł i lekarz powiedział że teraz nam już nie powie czy to chłopczyk czy dziewczynka tylko za miesiąc :)
 
Powiem wam, że mi lekarz w 12 tc "przepowiedział" płeć. Zaskoczył mnie bo byłam przekonana, że to za wcześnie. Powiedział, że on jest pewien na 100% ale jako lekarz musi powiedzieć, że oczywiście to nie jest pewne ;).
 
A jeżeli chodzi o moje preferencje to jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że po raz drugi jest mi to całkowicie obojętne. Dziewczynkę już mam i jest super. Mogłabym mieć cztery kolejne takie, a znów jak będzie chłopiec to też fajnie bo będzie parka. Mąż po cichu chyba bardziej chce chłopca, ale głośno tego nie powiedział.
Przeczuć nie mam. W pierwszej ciąży czułam na 100%, że będzie chłopiec i co??? Dziewczyna.
Teraz mam zupełnie inne objawy ciąży więc myślę, że może będzie chłopiec, ale to w sumie o niczym nie świadczy.
Czas pokaże ;)

A przymierzacie się już do ciążowych ciuszków? Ja dziś przymierzałam spodnie, ale na razie nie kupuję bo dużo za duże. Może za miesiąc.
 
oo widze ze w razie gdyby jednak u nas znow była dziewuszka to nie będzie jedyną Amelką z listopada:):):) za to jak chłopak to tak jak w poprzedniej ciąży maż chciał Filipka....no ale zobaczymy....ja nie wierze z żadne przepowiednie przed 18 tygodniem:) nauczka z poprzedniej ciąży:):) teraz czekam cierpliwie czy Amelka czy Filipek:):)
 
Ja stawiam na sukienki, teraz są modne te bombki, więc akurat na wiosnę, lato. I zaopatrzyłam się w legginsy, bo lubię luźne i wygodne ubrania. O spodniach typowo ciążowych pomyśle jak już trochę urosnę, bo teraz i tak będą leżeć :)
 
Ja nie kupuje ciuchów ciążowych szkoda mi kasy na nie poprzednią ciąże chodziłam w leginsach no i kupowałam ciuszki troszkę większe...
Obecnie czas na leginsy już u mnie jest otwarty od 2 tygodni bo w moje spodnie już nie wejdę:(
Chociaż często chodzę po tzw. ciucholandach i można znaleźć ciążowe ciuszki w niskiej cenie:D
 
reklama
Do góry