reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Oletka super :):) ja probuje was nadrobić. Histori z trolami trochę nie ogarniam i mi sie w głowie nie miesci widzialam tylko takich co ublizaja na forach ale zeby sobie zycie wymyślać omg. Anastazi tez trzymam kciuki i tez znam historie ze mimo fatalnych pappa aminopunkcja wykazala ze wszystko super. Trzymam kciuki i za was. Gosikk daj znac po jutrzejszej wizycie w poradni. Co do komuni to tez nie wiem mam w tym roku pierwszą od x lat a do tego 3 wesela. 3 we wrzesniu wiec nie wiem czy pojde ale nawet 2 i komunia to fest wydatek musze to jakos ogarnac i damy tyle ile mozemy sobie pozwolic. A migduch bądź z nami pewnie nam jest super milo a tez myślę ze wieści od dziewczyn po takich samych przejściach ktore teraz sie cieszą zdrową ciążą są budujące no i pisz później co ginekolog kiedy staranka itd :)
 
Cześć dziewczyny, jeśli chodzi o płeć dzieciątka to czy w 11 tygodniu będzie już coś wiadomo?:) Wszyscy mówią mi, że będzie chłopak, ja też tak czuje ;) ale to się okaże.. :)
 
dziewczyny błagam Was nie bierzcie poki co tych "wróżb" o płci na serio :) do 16 tygodnia nie wiadomo tak naprawdę co jest:-) ja w pierwszej tez się cieszyłam bo gin stwierdzila w 13 tyg ze chłopak....a na polowkowym wyszlo ze dziewuszka:) i sama stwierdzila ze wcześniej z jej strony nie powinno być w takim tygodniu zadnej deklaracji o płci :):):)
w 11, 12 czy 13 tygodniu to są naprawdę jedynie wróżby i nic więcej choćby dlatego ze narządy płciowe można najwcześniej zobaczyć ok 14 tygodnia :):)
 
No dlatego lekarz nie mowi se na 100%
W pierwszej ciazy mi dobrze przepowiedzial aj tam aj tam zawsze musicie sprowadzic na ziemie;p
Ja chhe wierzyc ze bedzie dziewczynka hihihi
 
Oni nie patrza na narzady tylko na jakies sploty nie wiem o co chodzi i ze latwiej jest stwierdzic w 12 niz no 14 czy 15 a z narzadow od 16 najlepiej i slyszalam to tez od kolezanek ktore chodzily do innych lekarzy. Fakt ze na wszystkie dziewczyny jakie znam tylko mi nie zgadzala sie plec z prenatalnych bo w 12 miala byc dziewczynka a w 16 wyszedl chlopak a wszystkim moim znajomym wyszlo prawidlowo juz na prenatalnych.
Teraz moje dziecko nie chcialo pokazac a lekarz tez nie chcial mi powiedziec bo wiedzial ze chce dziewczynke a on nie chce zgadywac bo moje dziecko nie chcialo pokazac wiec czekam te 4 tygodnie i moze pokaze :-)
 
Tak słyszałam właśnie, że to może być za wcześnie. Najlepiej kupować neutralne ubranka :) ale to miło wiedzieć kto tam w środku siedzi i jak się zwracać do bąbelka :)
 
reklama
No ja też nie powiem że bym się ucieszyła jak by była dziewczynka bo mąż już jest zastraszony że jak się okaże że będzie znowu chłopiec to prawie cała wyprawka która została mi po synu pójdzie do wymiany bo miała być dziewczynka i większość rzeczy w różu i fiolecie...xD
Ale ciekawa jestem u mnie w rodzinie w tym roku obfitujemy w dzieci:) Moja ciocia urodziła z soboty na niedziele córę a żona kuzyna miesiąc wcześniej ma termin niż ja:)
 
Do góry