reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny wy sie uspokujcie. Strach strachem ale juz powoli zahacza to o histerie.
Ja cole popijam bo pomaga na mdlosci globulki dopochwowe dostalam na infekcje i nie wariuje. Wiem ze to najgorszy okres ale dokladacie sobie zmartwien.
Badzcie oazami spokoju :D
 
reklama
Ewel dzis wieczorem na pewno wyluzuje ;) Ja staram sie trzymać fason ale jak zaczne wariowac prosze o przywrocenie na ziemie ;) Ide do kina, wpiernicze nachosy popije cola hihihi :) i obejrze mam nadzieje dobry film. Ewel ty nie wariuj tam do tej 21 i dawaj od razu znac!
 
Nikka - nie martw się, zrobi Ci usg, a przynajmniej powinien, bo musi sprawdzić czy ok się rozwija, a poza tym to już ok.10 tydz. to już najwyższy czas na nie :)
a dla uspokojenia USG może nie za każdym razem robią, muszą zrobić min. 3 w czasie ciąży- koleżanka chodzi na NFZ miała wizytę 11.03. i dziś. czyli 01.04 i wtedy jej zrobił,a teraz nie, powiedział że dopiero 22.04 jej zrobi, że wyniki są ok. to nie ma potrzeby, choć moim zdaniem powinien- bo by zobaczył czy serce bije,a tak nie wie- bo jak zbada... choć ten dr nie ma usg w pokoju. Niestety kazdy dr inny. Ja się chyba wzg tej ciąży nie wypowiadam bo pewnie będę miała inaczej. Mam 7.04 i o dziwo jestem z dnia na dzień coraz bardziej spokojna :)

cola- ja sobie popijam od czasu do czasu po łyku, bo tak więcej nie lubię... moje dziecko też nie wiedziało do 3 rż. co to cola :) teraz też nie daję, od święta jej się zdarzy łyk wypić. Teraz sama się na wodę przerzuciła.

U nas teraz słońce, ale wcześniej to grad czy co to było padało, jak na jesień. wrrr....

Gina29- dobrze że mówisz bo mi się Jakub podoba :) więc już chyba nie dam jeśli będzie okazja :)

pytałam męża wczoraj co jeśli będą 2dziewczynki- i wtedy będzie miał 4 baby pod dachem- a on do mnie że spróbuje jeszcze raz może się facet trafi :p :) zgłupiał chyba :p
 
Gosiu nie mam konkretnej nazwy, kazał iść do apteki i poprosić o specyfik przeciw wymiotny z imbirem, bo jest ich sporo podobno..:)

Co do ciąży bliźniaczej to mój lekarz powiedział ze do 12tyg można nie wiedzieć ze jest bliźniaczą.. Ja wiec czekam do 12 tyg bo u mnie tez dużo bliźniaków :) tylko ze tylko dwujajowe są dziedziczne podobno.. Tak znajoma lekarka z kolei mówiła.
 
Sylka87, mieszkam na osiedlu Prusa, 15 min spacerkiem do Komorowa, wiec mi się podoba:)
migduch, ja tez na początku palnęłam mężowi nie nie będzie bliźniaków, bardzo się ucieszył a teraz jak czytam to do 12 tyg nic nie pewne:) ale my w rodzinie nie mamy żadnych.
 
no kurcze dziewczyny ja tam nie wiem, pytalam czy to sie jeszcze moze zmienic ale powiedzial mi ze nie bo on juz widzi ze jedno jest no i serduszko bije i cos tam ja sie na tym nie znam;) pewnie na nastepnej wizycie znowu mi zrobic usg wiec bede wiedziala ale nie podejrzewam;))
natka00 wyliczyl mi termin na 20.11 :)
 
reklama
no kurcze dziewczyny ja tam nie wiem, pytalam czy to sie jeszcze moze zmienic ale powiedzial mi ze nie bo on juz widzi ze jedno jest no i serduszko bije i cos tam ja sie na tym nie znam;) pewnie na nastepnej wizycie znowu mi zrobic usg wiec bede wiedziala ale nie podejrzewam;))
natka00 wyliczyl mi termin na 20.11 :)
oo termin tak jak u mnie ;-) gratuluje serduszka :) ja jeszcze czekam na wizyte, ale to wszystko przez wyjazd świąteczny sie tak zlozyło, ale co zrobic :)
 
Do góry