reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ewel a tobie to suwaczek nie zatrzymal sie??
Nikka ja tez nie mialm jeszcze usg ;-)ja nudnosci nie mam na cale szczescie ale imbir migdaly pomagaja I opaski na nadgarstki
 
Dziewczyny co to może być ból pod zebrami nad brzuchem jak kolka nie brzuch.... Nie wiem skąd to .

Chyba cos nie tak z suwaczkiem.muszę to poprawic
 
nikka ja też chodzę na NFZ bo tak się złożyło że mój lekarz zaczął również przyjmować w przychodni ( więc bez sensu kasę wyrzucać) i byłam już 2 razy i za każdym razem miałam usg. Ostatnia wizyta 24.03 i miałam już robione normalne usg.
Teraz idę dopiero 28 kwietnia i będę miała usg prenatalne a wcześniej będę robiła badania genetyczne tj test papa (strasznie drogi ale będę spokojniejsza)
 
Asia no to super, że na pierwszej wizycie możliwe jest by lekarz wykonał badanie USG. Będę nalegać o jego wykonanie bo chce już wiedzieć czy aby na pewno z fasoleczką jest wszystko w porządku, będę spokojniejsza.
 
reklama
Wypiłam puszkę coli i poczułam ulgę :zawstydzona/y:
kinga1111 jak ten preparat się nazywa?
Ja chodzę prywatnie do lekarza, co 3 tygodnie 150 zł. Byłoby super, jakby przyjmował na NFZ. Ale na badania prenatalne dostanę od niego skierowanie, tak jak w poprzedniej ciąży.
Są tu jakieś mamuśki z lubuskiego?






 
Ostatnia edycja:
Do góry