reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Migduch różne rzeczy się dzieją.. Moja ciotka do 4 mies myślała ze ma jedno dziecko bo się tak ulozyly ze było widac jedno a serduszka biły identycznie i dopiero w 4 mies lekarz je powiedział ze są dwa bobasy.. To dopiero zdziwienie.. A ona juz 40 lat na karku miała i teraz ma 6letnie bliźniaki.:happy:
 
reklama
Kamilove która przeniosła się na październik kojarzycie? Cały czas miała mieć jedno wczoraj się dowiedziała w 12 tyg że to jednak bliźniaki podobno jeden wtedy się schował;-)
 
Jakos mi umknelo, ze pisala :no: pewnie gdzies nanstronach ktorych nie zdazylam nadrobic to jest wiadomosc od niej :happy: co nie zmienia faktu, ze powinna do nas wrócic noooo przecież ona jest jedna z nas nooo :rofl2:
 
Mnie tam cieszy pojedyncze szczęście, chociaż jak piszecie nic jeszcze nie jest przesadzone :)

Migduch wielkie gratulacje:)

I faktycznie więcej spokoju dziewczyny życzę :)
 
ja sie modle po cichu zeby to byla ciaza pojedyncza, w domu juz dwa potworki wiec z kolejna dwojka to nie wiem jak bym dala rade, a szczeg ze mieszkam daleko od jakiejkolwiek rodziny i musze sobie radzic sama :)
 
reklama
haha dziekuje dziewczyny za gratulacje:) Ja mysle,ze na nastepnej wizycie pod koniec kwietnia znowu bede miala usg i pozniej pewnie usg 1 trymestru....wiadomo ze rozne rzeczy sie zdarzaja, a moze to tez zalezy od doswiadczenia lekarza? moj mnie zapewnil ze ciaza pojedyncza no i mam nadzieje ze obejdzie sie bez niespodzianek;)


lotka fajnie ze mamy ten sam termin, daj znac jak juz bedziesz po wizycie, ale napewno bedzie wszystko ok. Ja wam powiem ze jestem mega pozytywnie i optymistycznie nastawiona moze dlatego ze dobrze sie czuje no i chcielismy bobasa bo to moja 1 ciaza:) Ale nie mam jakichs wiekszych stresow i staram sie nie wyszukiwac problemow na sile...;)
 
Do góry