reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja juz po wizycie:):):) a więc tak:):) chłopak jest nadal chlopakiem:):) na 100% bo było widać i jajeczka i armatke :):) wszystko w jak najlepszym porządku. Serduszko zdrowe rączki nóżki wszystko na miejscu;):) akurat leżał sobie z rękoma za głową i wypoczywal :) bo nie raczył się przekręcić :) chyba tak było mu dobrze :):)

Łożysko mam z przodu...tyle z wizyty:):) aaa....I potwierdził ze wg wymiarów malucha to termin na 31 października :) sam skorygowal na mojej karcie i mówił żeby ta datę brać za sluszna:)
 
hej dziewczyny :-) gratuluję udanych wizyt :-)

u Nas z seksem nie ma problemu jednak fakt że jak mój M był ostatnio ja byłam przeziębiona skutecznie Nas zniechęcił. mam nadzieję że jak M przyjedzie w lipcu to będzie jakiś delikatny seksik :-) później już raczej nie ze względu na ograniczenia fizyczne
 
Sylka i Anastazi super że wizyty udane, gratulacje :) Sylka super jakby była parka.
Ewel a te 4d w Gdańsku jest, u mnie będzie końcówka 22tygodnia to mam nadzieję, że się załapie. Ale to jest niebezpieczne jeśli miałam tydzień wcześniej, czy tylko selekcja chętnych osób?
 
Dziewczyny usg nie jest niebezpieczne ale nie ma badań które wskazują na to ze ono szkodzi lub nie. Jak jest konieczność to się je robi co miesiąc nawet a jak nie to nie:) ja myślę że nie zaszkodzi bez przesady. Sama miałam. Usg po tyg bolał mnie brzuch i lekarz zrobił je by upewnić się ze jest ok

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Jeny dziewczyny wstalam z krzesla tak nagle I czulam tak jak by uderzenie srerca takie pulsujace cos po calym ciele o brzuchu tak przez 1 min i przestalo boje sie o dziecko o jeny co to bylo
 
Kinia długo siedziałas? Może ciśnienie weź sobie magnez pomaga przy takich atrakcjach z sercem byłam u położnej ta baba mnie wykończy godzina spóźnienia ha zapomniał mnie zważyć a dziecko doplerem sam jej pokazałam :) miał studentkę i ta jak usłyszał bicie serca to zrobiła taka minę jakby odkryła Amerykę bo trzy bicia były jednocześnie i chyba sobie pomyślał ze to trojaczki :)
 
reklama
Kinia za długo siedziałas rób sobie częstsze przerwy pospaceruj trochę bo mozna dostać zatoru w nodze w ciazy kraEnie jest inne wstałaś i raptownie krew poszła do serca i stad takie uderzenie ja mam takie kołatania dość często czasem mi sie w głowie zakręci albo czuje jakby mi błędnik oszalał bo nie mogę złapać równowagi ale to przez brzuch środek ciężkości mi sie zmienia a ciśnienie sobie kontrolujesz może masz za niskie
 
Do góry