reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Hehe, no tak w sumie to tylko to ze mam ochote na ogorki kiszone i ogolnie jak ktos postawi na stole cos do wyboru pomiedzy jakims ostrym/kwasnym a slodkim to rzecz jasna ze wybiera to pierwsze;)
O ksztalcie brzucha to moge powiedziec z poprzedniej ciazy ze mialam faktycznie szpiczasty, i wszyscy mowili ze wyladnialam w ciazy;)

Ni teraz w sumie patrzac na siebie w lusterku to chyba mi nie sluzy ta ciaza....heheh nawet moja mam powiedziala ze sie zmianilam troszke na twarzy ale ja i tak czuje jakos ze to chlopak;)
 
Sylka, gratuluje bliźniaków :)
Mama, z ta lista myślę ze to dobry pomysł.
U mnie na kilka dni znikły mdłości, zaczęłam sie stresować, a wczoraj normalnie w pracy zaczęłam wymiotować, i w domu cały wieczór. Namęczyłam się. Wiec i bez objawów złe, i z niedobrze :)
Dzis cudna pogoda ale prawie cały dzień spalam, może wieczorem na mały spacerek..
 
Sylka mozesz podwyzszyc skladki ale zus moze chciec wyjaśnien i np zaswiadczenia z nie bylas jeszcze w ciazy gdy je podnosilas inaczej beda to traktowac jako wyludzenie.... A macierzynski zreszta jest wyliczany z ostatnich 12 msc nie z 6. A wiem jak oni sprawdzaja w takich sytuacjach bo moja kolezanka ktroa ma sklep w ciazy nie wiem w 2 msc zwiekszyla skladki i sie odmowili jej wypłaty uznali ze chciala wyludzic pieniadze. Wiec takie rzeczy lepiej robic przed ciaza kilka msc.
 
Ale przed ciaza to sie nie kalkuluje kompletnie. Wiem ze traktuja to jak wyludzenie ale wiem tez ze jak sie skieruje sprawe do sadu to przegrywają bo w swietle prawa nie robie nic zlego. Prowadze firme od wielu lat a nie zakladam ja w ciazy ale niestety oni wszystkich traktuja jak zlodzieji. A sami są największymi :/ Tylko nie wiem czy chce mi sie z nimi tak walczyc.
 
Sylka masz racje jak najbardziej najgorsze jest to ze np mojej kolezance wstrzymali zasilek do momentu zakonczenia wyjasnien 3 msc byla bez kasy... To jest chore nie mysla skad na pieluchy itp....
 
hej dziewczyny :-) ja dziś aktywnie spędziłam dzień :-) spacer z synkiem na rowerze, sprzątanie ogrodu :-) grabienie i wyrywanie chwastów, a na obiad zrobiłam zupę buraczkową :-) ogólnie chciałam wam powiedzieć że każdy jeden napój ( czy to herbata czy kawa sok, woda itp... ) wszystko smakuje tak samo właściwie po napici mam metaliczny nie przyjemny posmak w buzi. więc muszę zmuszać się żeby pić.

co do ZUS-u to jest to złodziejska instytucja która robi wszystko żeby mali przedsiębiorcy padli i nie wstali... takie jest moje zdanie.
jeśli mi ktoś powie że Polska to państwo prorodzinne to go wyśmieję.... żenada
ja nie jestem za rozbuchanym socjalem bo ludzie zamiast pracować będą na zasiłkach siedzieć i dzieci robić bez myślni i dla kasy. ( kiedyś moja znajoma która non stop kłóciła się z mężem stwierdziła że pojedzie do niego do Anglii żeby dostać zasiłek na dziecko i że zrobi sobie drugie, a uwierzcie mi że w tym małżeństwie nikt nie był szczęśliwy a już na pewno nie te dzieci. ale to co robi zus kobietą które chcą zajść w ciąże to jest działanie na szkodę obywatela i proces niszczący drobnych przedsiębiorców którzy są motorem napędowym dla naszej gospodarki. korporacje nie płacą podatków tylko mali przedsiębiorcy
 
No ja tez tak mialam ostatnio ale wywalczylam. A kolezanka wygrała? Oni nawet tym ze wstrzymują duzo zyskują bo odwlekajac wypłatę latają swoją dziure. Szkoda ze naszym kosztem:/ wkurza mnie to kopanie dołków a placenie im tak horendalnych składek. :/ A dziewczyny co fo plci to teraz zglupialam bo mogą byc trzy opcje :D ale bylam na usg gdy jajo a jak sie okazuje chyba dwa jaja byly zaraz przed peknieciem czyli idąc za teoria ze męskie plemniki sa szybsze to duza szansa na chlopakow? ;) teraz to marze o parce :)
 
reklama
Ja biore 1000j nie mialam badania na wit d podobno kobieta w ciazy w okresie od wrzesnia do marca jest zalecana 1500j a jak sa juz dni sloneczne to 1000j
 
Do góry