reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Hej spalam cala noc jak kamien I teraz mi chyba zaraz cycki wystrzela w kosmos lo matko jak mie bola zaraz ide szukac stanika sportowego bo juz mi urosly o jeden rozmiar Ja cos czuje ze bedzie dziewczynka bo starania byly bardzo dziewczynkowe :-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Dawno się nie odzywałam ale podczytuję Was regularnie. 2 dni temu byłam u gina bo mnie strasznie brzuch bolał. Okazało się, że to zapalenie pęcherza i że jest to bardzo groźne w ciąży. Dostałam leki i już jest ok. W czwartek idę do kontroli.
Najważniejsze, że serduszko bije już tak jak trzeba :) A dzidziuś ma 1,5cm.

Co do rozstępów to ja smarowałam się całą ciążę tylko oliwką HIPP. Spodobał mi się jej naturalny skład bo nie mam zaufania do olejów mineralnych/parafiny itp. To w końcu produkty z ropy naftowej :baffled: i nie chciałam żeby to świństwo dostawało się do dzidziusia. No i nie mam ani jednego rozstępa.
 
Dzien dobry :) ja dzis na bardzo zwolnionych obrotach chodzę. Mimo ze teoretycznie byłam w pracy praktycznie nie robilam prawie nic. Chyba coraz bardziej uderzają mnie objawy. Tzn mdlosci i brak checi na jedzenie. Zaczelo sie w weekend świąteczny gdzie pi łyku kawy mialam ochote ja zwrocic i tak sie z nia pożegnalam. Teraz juz mi nic nie smakuje. Jedynie mnie ciągnie do swinstw typu frytki pizza hamburger cola cudownie! Oczywiscie do tej pory skusilam sie tylko raz na frytki czasem na lyk coli ale ciezko będzie to wytrzymac. Niby jestem ledwo zywa ale z drugiej strony ciesze sie ze mam te objawy. Daja mi psychiczny spokój. A i mimo ze na nic nie mam ochoty to co 3 h włącza mi się ssanie w brzuchu. Piękna sobota a ja najchętniej bym poszła spac yhhh a wy jak korzystacie z tego letniego weekendu?
 
Sylka u mnie tak samo :) Wczoraj się śliniłam przejeżdżając obok McDonald's chociaż wcale za nim nie szaleję. Colę mam ochotę pić litrami, czasem skuszę się na odrobinę ale ciągle mi mało.
A w brzuchu mnie skręca z głodu chociaż apetytu barak a jak już zjem to się czuję jakbym kamienie połknęła.
 
Mnie ta nowa ustawa nie dotyczny bo mam umowe o prace a prawde powiedziawszy lepiej by bylo gdyby za te pieniadze zrobili zlobki i przedszkola bo bez nich nie da sie wrocic do pracy .
 
Dziewczyny mam pytanko odnosnie listy nie wiem jak tam czujecie I myslicie chodzi mi o dziewczyny po stracie nie chcialabym zeby zniknely z listy moze podkreslic I postawic swieczuszke??
 
Wiosna pelna geba! Maz z corka poszli na plac zabaw a ja w domu. Dzis znowu bardziej plamie, ehh... czy to sie kiedys skonczy? :(
Ja bym jadla tylko ostre, pikantne, konkretne smaki no i... slodkie niestety.
Milego dnia dziewczyny!
 
Nie kumam tego slinotoku na fast foody i mimo ze zawsze mi w nich smierdzialo i nic nie smakowalo tak teraz dziwne to hihi. A co do tych zmian to nie kumam znow mają dostawac wszyscy? Oni w ogole od dupy strony sie za wszystko zabierają nigdy u nas dobrze nie będzie :/ Ja z kolei stoje przed rozterka z zusem ksiegowa mowi zebym skorzystala z tej dalej obecnej luki w prawie i podniosla skladki. Jest zawsze jakieś ryzyko ale perspektywa 1500 zl za miesiac a 6 tys daje do myslenia. Tym bardziej ze jak kogos zatrudnie i dam mu godna pensje, ubezpiecze to mi gowno zostanie i te 1500 to na pieluchy nie starczy nawet :/ a ta luka byla po to by kobiety majace firmy nie baly sie zachodzic w ciążę a teraz wstrzymuja wypłaty robia wszystko by nie wyplacic. Zresztą tego 8 tyg tez mi nie chcieli wyplacic bo raz zapłaciłam zus dzien po terminie. Ale po 2 miesiącach awantury udalo mi się dostac to co mi sie należało.
 
reklama
Do góry