reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ewel ja pije tylko gazowana:-)
Nikka u mnie test papa robia prawie kazdej ciezarnej o ile sie ty zgadasz robi sie go pomiedzy 10 a 14 tyg
 
reklama
U nas zalecane są testy Papa kobieta po 35 roku życia na pewno w innych przypadkach zazwyczaj wtedy gdy lekarz na ust gdzie mierzy wszystko już ma jakieś wątpliwości. I tak to 95% wiarygodne... Znam przypadki gdzieś wychodziło że wad nie ma a wady jednak byly. Może on Ci to zalecił bo zarobi sobie na tym?
 
Nie wiem jakie będę miała wykonywane badanie, ale mam skierowanie do genetyka. Lekarz mówił ze wszystko dobrze po usg ale coś się zaczęłam niepokoić.
 
Cześć dziewczyny. Ja tez Wam życzę miłego dnia. Ja z rana poszłam zrobić sobie badania krwi.
Dziewczyny ja mam takie pytanie, czy każda z Was dostała skierowanie na badania genetyczne? Ja w pierwszej ciąży nie miałam takowych wykonywanych, a teraz lekarz mi je zalecił. Trochę się niepokoje, że może podejrzewa jakąś wadę u fasolki.
mi nigdy nie zalecali tego badania, a nawet nie wiem czy bym chciala to robic. nie wiem czy to z wiekiem nie jest zalecane... albo przy nadgorliwosci lekarza...
 
Ja jestem przed 30-stka to moje drugie dziecko. Mój synek to okaz zdrowia i w rodzinie tez nie mamy przypadków dzieci chorych. Zastanawia mnie dlaczego zalecił mi te badania.
 
reklama
Wczoraj na wizycie nie zapytałam bo byłam podekscytowana tym, że na usg wszystko dobrze wyszło i ze zobaczyłam fasolkę i myślałam że teraz może każdemu zalecają badania genetyczne. Dziś dopiero tak się zastanawiam i niepokoje.
 
Do góry