reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Oj Ewel jeszcze tylko pare miesiecy kawka w lozku potem sie takie przyjemnosci skoncza ;)

Elwira gratuluje

Calineczka super idziemy praiwe leb w leb moja fasolka tez praiwe tyle miala.
Ja wczoraj napisalam do szefowej i wszystko jest na dobrej drodze bedziemy kombinowac zebym mogla miec l-4 100% platne. Oby sie udalo
 
dzień dobry, ja sie wyspałam bo dziś pracuje z domu, wiec do 9-30 udało się pospać i w końcu głowa mi nie boli:))
Ewel, kawa w łózko - świetnie:) mąż dziś ma wolne?
ja próbuje sie pozbierać zeby w końcu umyć lodówkę :)
 
Sylka87, tak dziennie studiuję. A cycki to fakt, dobrze, że bolą, ale jak one mi urosły przez te pare tygodni ja pier...
Wiesz, ja zawsze rano piłam kawę i paliłam papierosa, to od razu do łazienki. Ale teraz zrezygnowałam i z tego i z tego no i nie wiem. Naczytałam się, że nie powinno się w ciąży kawy pić i unikam. Ale z tego co czytałam, to pijecie kawę. To może faktycznie wrócę do kawki z rana :)
ja musze pic kawe z rana inaczej nie mam cosnienia ;-) po kawie mam 90/60 :)
A my z mężem leczymy w łóżku i pijemy kawę;-) potem. Trzeba jechać na zakupy i coś zacząć gotować,piec wyspaliscie się?
mnie dzis połamało, młody spał ze mna, ma bóle nog wzrostowe i najchetniej by je cały czas na mnie trzymal, a potem rano matka ledwo zywa :)
Witam :) Chętnie dołączę do Was. Dziś zaczynamy 8 tydzień ciąży. Termin porodu 14 listopad.
witaj!
 
hejka dawno mnie tu nie bylo i mam wiele do nadrobienia :) wkoncu i ja jestem po pierwszym usg :) Moja fasolka ma 16mm i wedlug usg w srode byl to 8 tydzien , a wedlug @ 7 tydz i 5 dzien . Teraz jestem przynajmniej spokojna bo wiem ze wszystko rozwija sie prawidlowo :) A w UK dalej czekam na telefon i wizyte poloznej ;/
 
Byłam wczoraj u doktorka z kliniki IVF, zrobił USG, moje szczęście mierzy już 2,5 cm, serducho bije jak ta lala
llgoy2KCT4lZLxRsKAqn03DLOD6B2UaHyMmxrSo1kKYCRImjkGBCCxOvhA42gj00QZHiGZ2un0MpASJlo9UtGTz9bGz58 gQ398REsGGiKo0cgQrUHAGW9VjAm5IlpgHgFCBDxj4jkgADs=
Leży tak jakby przodem do Nas, widzieliśmy na zbliżeniu rączki i główeczkę, jak schylał nią
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Mega widok!!!!Jestem przeszczęsliwa.
Wszystkim życzę Wesołych Świąt!

a jak ja mówiłam że będzie wszystko dobrze to gdzie byłaś?? rośnie te Twoje maleństwo jak na drożdżach :-)

Oj Ewel jeszcze tylko pare miesiecy kawka w lozku potem sie takie przyjemnosci skoncza ;)

Elwira gratuluje

Calineczka super idziemy praiwe leb w leb moja fasolka tez praiwe tyle miala.
Ja wczoraj napisalam do szefowej i wszystko jest na dobrej drodze bedziemy kombinowac zebym mogla miec l-4 100% platne. Oby sie udalo

a czemu nie mogłabyś mieć l4 na 100% płatne- jesteś przecież w ciąży, ja chociaż tylko 3 tygodnie ale miałam 100%

hejka dawno mnie tu nie bylo i mam wiele do nadrobienia :) wkoncu i ja jestem po pierwszym usg :) Moja fasolka ma 16mm i wedlug usg w srode byl to 8 tydzien , a wedlug @ 7 tydz i 5 dzien . Teraz jestem przynajmniej spokojna bo wiem ze wszystko rozwija sie prawidlowo :) A w UK dalej czekam na telefon i wizyte poloznej ;/

wieki ten Twój mały uważaj na niego bo jak tak będzie rósł to urodzisz tak jak ja klocka 4600g/60cm :-)
 
85justyna, wow, podziwiam, sn poszlo? ja myslalam ze duzego chlopaka mialam, a tu bylo 4030... tylko ze ja maluch, mam 158 w kapeluszu ;-)
 
Dziewczyny czy myślicie ze w ciąży nie powinno się pić wody gazowanej bo ja nie umiem pic niegazowanej i się zastanawiam czy jednak nie bede musiała się jakoś przemoc....
Coś wcale nie czuje świat. Pomyśleć ze na święta w grudniu będziemy już z malenstwami;-)
 
Cześć dziewczyny. Ja tez Wam życzę miłego dnia. Ja z rana poszłam zrobić sobie badania krwi.
Dziewczyny ja mam takie pytanie, czy każda z Was dostała skierowanie na badania genetyczne? Ja w pierwszej ciąży nie miałam takowych wykonywanych, a teraz lekarz mi je zalecił. Trochę się niepokoje, że może podejrzewa jakąś wadę u fasolki.
 
reklama
Do góry