reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dzisiaj pierwszy raz karmiłam mała łyżeczka... U gotowałam marchewkę zjadła mało gdzieś trzy łyżki duże stołowe... dużo plula a może jutro będzie lepiej... ale przeżycie dla mnie dopiero ja urodziłam a już łyżeczka zajada... jak ten czas pędzi. ..
 
reklama
Dokładnie przez 7 minut, ale tu trzeba naprawdę konsekwencji bo odciągam zawsze jedną porcję o tej samej godzinie (przed wyskoczeniem do pracy), a jak przez weekend karmiłam ją tylko piersią to dziś już był problem żeby tyle odciągnąć.
Ja jestem na razie uparta na karmienie naturalne. Po za tym moja nie lubi pić w butelki więc mm nie byłoby raczej rozwiązaniem.
A w nocy się wysypiam bo ona zje i idzie spać dalej, rano wstaje mąż do dzieci, a ja śpię do 8 więc nieźle...
Na noc nie odciągam bo tak naprawdę karmienie nocne mi nie przeszkadza.
 
Ja w ogóle nie karmiłam tak naprawdę piersią tylko raz w nocy jak miała tydzień wystarczyła pierś... ja Odciągam przez godzinę dwa razy w nocy to w sumie śpię dwie godziny mniej to trochę meczace po czterech miesiącach. Moja jak się budzi w nocy na butle to pięć minut i śpi dalej...
 
Wnuczka mam pytanie, czy karmiąc MM i naturalnie dopajasz swoją corke ?? Moja dostaje poki co ok 200 ml MM, reszte karmie piersią i zastanawiam sie czy powinnam zaczać ja dopajać...
 
Ściągam mleko i karmie swoim w dzień tak kolo 400 - 500 ml wieczorem i w nocy jes na mm i znacznie lepiej przybiera niż tylko na moim....
 
Wiecie jaki obwód głowki mają Wasze dzieciaczki?

Jak się zrobi pogoda to już całkiem na forum pustki będą :(
 
NaNa a Ty nie potrzebujesz snu?
Dzięki za te rady z oklepywaniem. Robię to codziennie rano i nie wiem na ile pomaga, ale mała już dziś niemalże zdrowe. I obyło się bez leków, stresów i zapalenia oskrzeli. Pozostał lekki kaszel, ale już znacznie mniejszy niż był.

Moja ma chyba 40 cm głowę.
 
Zawsze jak nakarmie mała to czekam aż zaśnie i wypluje smoka, żeby nie leżała na nim i wtedy mam czas żeby wejść na forum :) moja ma 41 cm.
 
hej. ja dziś dawałam pierwszy raz marcheweczkę Stasiowi. zjadł ze smakiem pół słoiczka i domagał się więcej. pewnie przez to będzie miał zatwardzenie.

dziś byłam na kontroli młody waży 6040 g i ma 63 cm. główka 40 cm.
za miesiąc będziemy mieli pierwsze szczepienie.
 
reklama
hej
tez zamierzam w najbliższym czasie dać małej marchewkę, ciekawe jak zareaguje :-)
dziś byliśmy w poradni audiologicznej no i niestety coś nie tak jest z jednym uszkiem, niby nic takiego bo badanie wyszło na granicy ale w związku z tym mamy ponownie badanie w sierpniu. bidulka moja.
dziś pierwszy raz maluję paznokcie od ciąży i jutro idę do fryzjera :-) ostatnio bylam chyba w pazdzierniku :-)
 
Do góry