reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
ja grzecznie czekam na swoją kolej, termin na 27. więc jeszcze trochę, chociaż brzuch mi już ciąży okrutnie, oby szybko zleciało :/
 
I ja czekam cichutko. Termin na 23.11 ale nic się nie rusza. Zaktywizowałam mojego w łózku, i dzisiaj przewiózł mnie po wertepach, więc może coś się zacznie szybciej.
 
Mama no i nas nic sie nie rusza jeszcze tydzien i tez bedzie skonczony 37 tydz

Kinia mi juz gin na wizycie czwartkowej kazał być gotową bo szyjka krótka miekka juz w zasadzie i skurcze macicy wystepują.
No ale sam nie okreslil czy to zapare dni tydzien czy dwa tygodnie.

Ale w kolejke sie nie wciskam moge spokojnie poczekac 2 tygodnie :-).

Jutro znowu ktg kontrolne.
Ale ciężko juz z tym brzuszkiem....

Gratuluje wszystkim mamusiom nowym Ester84, Relepka, Anulka i trzymam kciuki za pozostale oczekujące i siebie też. ;-)
 
Jak tam jakis porod noca byl ? :)
mój mi sie śnił :D tzn obudziłam sie, czując mocne skurcze, normalnie juz rodzic prawie w tym lozku zaczelam. wody mi odeszły, mokre łóżko hehehehe
lekki strach, mysle - budzic chłopa czy nie... i tak chwile leze i czekam.... dobrze ze nie budziłam, bo dopiero po chwili doszłam do tego ze był to sen :-D ale bym narobiła paniki :D
 
reklama
Do góry