reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

U mnie tez w 37tc Mała miala podobna wage do twojej, a teraz waży 3400g wiec wiesz nigdy nic nie wiadomo :p.

Reni, moja twarz sie zmienila, jakis dziwny ksztalt ma, moze dlatego ze jestem opuchnieta, ale zadnych wyprysków nie mam.
Moze zmien krem, mydlo. Ja zaczelam myc mydlem dla niemowlakow :)


Ja myślę, że moja ostatecznie urodzi się taka jak pierwsza czyli 3200.
I mam nadzieje, że tak jak pierwsza urodzi się przed terminem (3 dni). Bo najgorsze potem to czekanie jak już jest po terminie nie?

Cheetah ja sobie wmawiam, że łatwiej będzie bo jednak drugi poród+ wiesiołek+ liście z malin więc jakiś efekt to wszystko dać musi.
Co by nie było poród przeżyje, a naprawdę ciesze się, że będzie naturalny.
 
reklama
A ja gina zapytałam o to liście malin, on nic nie wiedział na ten temat ale powiedział ze nie szkodzi spróbować jak ma to pomoc.
No i polecił współżycie zeby przyspieszyć porod :)
 
Ja chyba urodze najmniejsze dziecko i to praktycznie w terminie. Dzis bylam na badaniach kontrolnych w szpitalu i lekarz mowi ze max 2800 g . Zapewnia jednak ze wsztstko jest dobrze poprostu male dziecko. A czemu takie to nie zna odpowidzi chodz zadal pytanie o papierosy tyle ze ja nie pale wiec to nie przyczyna. Corke rodzilam w tym samym czasie i wazyla 3400. Pobierali mi tez krew i ktg bylo. Rozmowa z lekarzem o cesarce taka idywidualna fajna sprawa tlumaczyl jak to wyglada rysowal na tablicy opowiadal duzo co bede czula uciskania szarpniecia. I zebym sie niczego nie wystraszyla bo wszystko bedzie pod kontrola. Potem byla rozmowa z anestozjologiem i tez duzo mowil o znieczuleniu o powiklaniach o tym jak bede dochodzic do siebie o zastrzykach przeciwbolowych i jakies tez w nogi dostane plus te ponczochy uciskowe. Naprawde fajne podejscie do pacjenta wszyscy w szpitalu bardzo mili oprocz jednej poloznej Polki :( ja nie wiem czemu polak polakowi nie mily :( a niemki takie fajne byly i turka jedna pielegniarka tez super . Ogolnie jestem zadowolona i we wtorek zobacze synka ☺
 
Kurcze dziewczyny nie wiem czy znowu czegos nie zlapalam bylam w toalecie i na birliznie mam taka biala wydzieline konsystencji kremu wy tez tak macie? Czy to moze ten czop?
 
kinia przestań panikować to na 90% czop odchodzi.

ja dziś na lenia bez obiadu. na kolację zrobię naleśniki. zmęczona jestem po tych nocnych harcach z maszyną. dziś przyszła mata kokosowa i będę robić materacyk do przewijaka i materacyk do kołyski :-)
 
Cheetah seks podobno działa, mam nawet podejrzenia, że u mnie w pierwszej ciąży zadziałał, ale teraz zmuszać się nie zamierzam...bo nie ukrywam, że na tym etapie musiałabym się zmusić :)
Już wolę malinę :)

Finkemma gdybyś rodziła naturalnie to może dobiłby do 3 kg. W końcu tydzień dłużej by siedział w brzuchu. A dziś ile miał? Zresztą nie wiadomo ile tak naprawdę te nasze dzieci mają...wyjdzie po porodzie

Kinia
pod koniec ciąży zwiększa się ilość wydzieliny i ona właśnie jest taka biała. Mnie nawet lekarz w poprzedniej ciąży pytał czy tak mam po 2- 3 tyg przed porodem lubi tak być. Wtedy nie miałam, teraz też nie mam. To na pewno nic złego pod warunkiem, że nie ma jakiegoś dziwnego koloru i zapachu.

A w te maliny to jak tak pół na pół wierzę. Tz cudów nie zdziałają na pewno, ale ziołolecznictwo jest fajne i daje efekty więc na pewno coś tam wspomogą. No i nie zaszkodzi, a ma też pozytywny wpływ na organizm więc czemu nie.
 
Miniaa ja korzystam z pinterest.com dużo tam fajnych wykrojowow i inspiracji kupuje burdę od wielu lat a w sklepie z materiałami czuje sie jak dziecko w sklepie z cukierkami:) czapek nie szyje bo u nas sie nie nosi:) ale twoje bardzo ładne ja lubię ta satysfakcję na koniec pracy :) to ja tez sie pochwale nameczylam sie ale uszyłam ImageUploadedByForum BabyBoom1446227074.508095.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446227074.508095.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446227074.508095.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny a w przyszłym tygodniu kto prócz Finkemma i Sylki ma zaplanowane cięcie? Chyba będziemy mieć wysyp maluszków

Tak się zastanawiam czy tego czopa to można nie zauważyć, że odchodzi? Bo ja u siebie nic takiego nie widzę, a termin za pasem
 
reklama
Reni on wcale odejść nie musi, dopiero w czasie porodu np. Albo przy sikaniu może odejść mogłaś nie zauważyć nawet. Jeszcze cc ma 5.11 kacha86 jak dobrze nick pamiętam i Mama290

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry