reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Witam po pracy :)
My z mężem staraliśmy się o dziecko a ciąża i tak była zaskoczeniem bo udało się w pierwszym miesiącu starań :) Co do płci to mi jest obojętne byleby wszystko było ok z maluszkiem i tylko to się dla mnie liczy :)
 
Moja beta 285 czyli rosnie sobie nie wiem czy jest sens robic 3 raz prxed wizyta u lekarxa bo ta cholera kosztuje 32 zl
 
Kami daj znac czy spotkasz sie z twoim. Nikt ci nie doradzi czy lepoiej go przetrzymac czy juz sie z nim spotkac to ma byc twoja decyzja bo to wasze zycie, naprawde mam nadzieje ze dotarlo co narobil i sie zmieni
 
Drogo u was ja placilam 20 zl
A kiedy mialas owulacje? A duzo ci skoczyla no ja jutro ide zrobic i ciekaws jestem jaki ba byc ten skok bety zeby bylo dobrze
 
No logiczne ze wazne zeby bylo zdrowe ale nie ma co ukrywac ze zawsze chcialam miec dziewczynke. Ja sie oswajam i oswajam. Teraz nudnosci minely najgorzej jest w samochodzie i rano.
 
reklama
Dziewczyny nie namawiam ale porobcie sobie suwaczki bedzie latwiej sie rozmawiac bo kazda bedzie wiedziec jaki ktora ma tydzien. Ja zrobilam ale niepewnie bo w mojej sytuacji ryzyko poronien wzrasta o 40%. Boje sie cholernie byle teraz do II trynestru i dalej...
 
Do góry