reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja niestety podjadam cały czas ale to chyba bardziej z nudów niż z głodu... Co do picia to znów przerzuciłam się na wodę ale tym razem smakową pije ją litrami tak samo jak mleko.
 
reklama
No niestety ja też mam niepohamowaną chęć na słodycze. Cały dzień się pilnuje, a wieczorem mąż mówi "a może batonika" i ulegam :)
Mam tak od tygodnia. Wcześniej mnie do słodkiego nie ciągnęło.

A ile macie na plusie kg?
 
reklama
Ja to już od Dłuższego czasu mam ochotę na słodkie, potrafię czasem usiąść z kawą i zjeść pół paczki ciastek :p Dzisiaj kupiliśmy gofry w sklepie i zjadłam 3 takie małe na raz z bitą śmietana i truskawkami mmm pycha... Co chwilę Patrze po kuchni co by tu można było zjeść :p :)
Ja mam na plusie 12 kg w piątek się akurat ważyłam a myślałam że będzie gorzej
 
Do góry