reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Malaja sam obwód nie ma znaczenia, ja mam znacznie mniej niż Ty (86 cm) a 95 miałam tuż przed porodem w II ciąży, ale mama290 ma rację, mnie lekarka oprócz zwykłego badania mierzyła i badała brzuch i oceniła, że syn waży 3 kg, urodził się 1h później z wagą 3,2 kg, więc coś w tym jednak musi być, choć wymaga to moim zdaniem ogromnego doświadczenia
 
reklama
Leżę i kwicze dosłownie padam na pysk. Czy ja pisałam ze czuje się dobrze w ciąży ? Cofa każde słowo :( jestem wymaczona. Bolą mnie plecy ból brzucha i spojenie o nogach nie wspomnę. Spacer długi bo do centrum na sklepy . A i tak nic nie kupiłam.
 
Finkemma ja to nawet leżeć nie jestem w stanie bo kręgosłup boli:( A nie mówiąc że w nocy jak śpię np. na lewym boku to po dłuższym czasie lewe biodro boli:(
 
Hey dziewczyny ja właśnie wróciłam ze szpitala i trochę się za niepokoi łam wynikiem według którego moja córa waży niecałe 2300 g a sądem ze za mną 33 tyg i 5 dni powiedzcie mi szczerze czy to nie za mało. ?
 
wnucza raczej nie za mało. każde dziecko przybiera indywidualnie już w tym okresie ciąży. martwić się powinna gdyby miała już 3 kg.

ja się wykąpałam. to mnie super relaksuje i odpręża moje zbolałe ciało. ja zauważyłam że im mniej aktywności tym wszystko bardziej boli. ale ty finkemma dziś przegięłaś :-) a jak kolacja się udała????
 
finke jak ja bym przeszla 7 km to bym padla.
ja dzisiaj poszlam na zakuoy, na gofry z synem i do 19 mna placu bylismy , a teraz mi kregoslup siada bo akurat siedzialam na lawkach bez oparcia :-( i tez zauwazylam niektore dzieci naubierane i czapki a moj tylko w bluzie mialam tez polar ale nie chcial ubrac bo biegal, kopal w pilke to cieplo mu bylo...
 
W mojej rodzinie rodzą się zawsze duże dzieci ja i moje rodzeństwo po 4 kilo siostra syna 4150 a u mnie zapowiada się niewiele ponad trzy... jeszcze ten pobyt w szpitalu nie pomógł wcale tylko nerwów mnóstwo... siedzenie bez sensu i to cały tydzien
 
reklama
Do góry