reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Multiplicamini staram się dawać wody jak najwięcej a do lekarza będę musiała iść jutro z tym ze ja teraz jestem u rodziców i nie mam pojęcia jacy tu lekarze sa:[
 
Kruszka - TRZYMAM KCIUKI BARDZO MOCNO! DAJ ZNAC NAM JUZ PO!

Maria - nie daje nic,bo jesli to wirus to dziecko w taki sposob go wydala,wiec czasami nic nie pomaga.... :dry:
 
Dziś noc mija chyba dobrze nie było kupy ale też dieta robi pewnie swoje zobaczymy jak rano będzie. Nawet udało mu się bez mleka wytrzymać.
Dziewczyny co mogę dać jeszcze zamiast kleiku? bo na obiad będzie musiał juz coś więcej zjeść.
Ilusion muszę sobie kupić dobry pas i chodzić w nim może polecicie coś dobrego?
 
Kruszka trzymam mocno kciuki!

U nas dalej zęby dają nam popalić! Nic jeszcze nie widać a mały jest momentami strasznie marudny. Dobrze że choć nocki są normalne. A swoją drogą ja byłam wczoraj u dentysty i masakra:szok: zęby mam kompletnie odwapnione:szok: przez 5 miesięcy popsuło mi się 5 zębów! Prawdopodobnie to skutek ciąży:no:
 
Dzięki dziewczyny :) Wizytę mam dopiero o 18.40, jedziemy we trójkę, wiec odezwę się jak już połozymy Francia spać :)
 
kruszka trzymam kciuki!!!! musi być dobrze, nie ma innej opcji:-)

maria mam nadzieję, że już u Was lepiej.

my jutro mamy szczepienie na pneumokoki, więc się okaże czy tym razem Zosia coś przytyła.
mam też jeden dylemat, pewnie powinnam już ją oduczać jedzenia w nocy? co? - dziś próbowaliśmy (już o 00.30:szok:) dać jej wodę, trochę się napiła i dalej ryk. więc podaliśmy mleko i spała do 5.30. Zazwyczaj przesypia noc do 4-5, wtedy dajemy 150ml mleka i śpi dalej. Widać gołym okiem że nie da sie tak łatwo odstawić od jedzenia, zatem czy warto ja odstawiać?? jest szansa ze sama się przestawi?

pati jak u Was? jak to nowe urządzenie chodzi?
 
taycia jestem :)

Nie śpię co noc bo się boję o małą....... dzisiaj to już chodzę do tyłu :(
Ostkapa urządzenie działa raz w nocy zapikało ale mała była na rogu łóżeczka i nie chwyciło ale się strachu najadłam!!!!!

A tak to wszystko dobrze :) Byłam z małą dzisiaj pierwszy raz na plaży ale się cieszyła i piasek też jej się podobał :) tylko straszny wiatr był więc szybko uciekałyśmy....

Kruszka trzymam kciuki by było wszystko pomyślnie na wizycie!!!!! :)
 
reklama
Juz jestem po usg... i nie wiem co czuję, jestem troche rozbita, ale też szczesliwa, jak równiez pelna obaw. U maleństwa bije serduszko, a u drugiego nie... Tak, tak znowu ciąza bliźniacza, tym razem jednokosmówkowa. W przyszłym tygodniu we czwartek mam znowu usg, by zobaczyć co dzieje sie z drugim zarodkiem. Gin powiedział, że baaardzo rzadko zdarza sie by była tak duża róznica między zarodkami i oba się rozwijaly. Idę więć tylko stweirdzić czy się wchłonął, bo nadzei na drugie serduszko raczej nie mam. Licze tylko, że ten z bijacem serduszkiem już z nami zostanie.

Jak robilam bete w 4t2d i wynik był 938 to przebiegło mi przez mysl, ze to mogą być twixy, ale nie chcialo mi sie wierzyc, że naturalnie doszloby do ciąży mnogiej.
 
Do góry